top of page
Musu komada
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ APIE MUS /

Mūsų klinikoje teikiame visas odontologijos ir estetikos paslaugas, dantų plombavimą ir kitas dantų gydymo bei endodontines procedūras, estetinį plombavimą, protezavimą, implantaciją, burnos chirurgijos paslaugas ir ortodontinį gydymą. Profesionalią burnos higieną, dantų balinimą „Philips Zoom“ sistema klinikoje ir kapomis namuose, periodontito gydymą vektoriumi ir kitas profilaktines burnos procedūras teikia mūsų partneriai profilaktikos ir grožio klinika „Dsmile“, kurioje taip pat yra įsikūrusi ir burnos priežiūros priemonių parduotuvė.

Kokybiškos odontologinės paslaugos susideda iš profesionalios komandos ir technologijų klinikose. Visas aukščiau išvardintas paslaugas atlikti kokybiškai mums leidžia tiek pastovus komandos tobulėjimas ir žinių atnaujinimas, tiek nuolatinis naujausios odontologinės technikos įsigyjimas. Mūsų darbuotojai nuolat vyksta į įvairius mokymus Lietuvoje ir užsienyje, tam, kad, naudojant naujausias technologijas, sukauptas žinias galėtų pritaikyti praktikoje ir teikti tik aukščiausio lygio ir kokybės dantų gydymo bei estetikos paslaugas. 

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

bottom of page