odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

BURNOS CHIRURGIJA

Viena iš dažniausiai atliekamų chirurginių procedūrų yra dantų rovimas. Šios procedūros gali prireikti dėl įvairių priežasčių: ortodontinio gydymo procese, komplikuotas danties dygimas ar neteisinga jo padėtis, smarkus uždegimas prie šaknies, danties lūžis ir kt. Taip pat, odontologinės chirurgijos dažnai prireikia tuomet, kada dantų ligos būna itin pažengusios ir paprasto gydymo nebeužtenka. 

Plačiau apie dantų chirurgiją

Protinių dantų šalinimas


Šie dantys išdygsta vėliausiai iš visų dantų ir neretai sukelia daugybę įvairių problemų: skausmą, patinimą, sąkandžio pasikeitimus, dantų susigrūdimą, blogą burnos kvapą, greta esančių dantų pažeidimus, cistų, formavimąsi, infekciją. Kai protiniams dantims trūksta vietos, jie dygsta šonu ar atsiremia į kitus dantis.
Be abejo, būna ir taip, kad jie pilnai išdygsta, o gerai prižiūrimi nesukelia jokių problemų. Tačiau šių dantų priežiūra yra gana sudėtinga ir dažniausiai nepakankama, nes yra sunku įprastu dantų šepetėliu pasiekti taip toli išdygusius dantis ir jų tarpdančius.
Tokiu atveju norėdami išvengti komplikacijų, turime šalinti protinius dantis. Protiniai dantys raunami, ortodontinio gydymo tikslu arba jei paciento žandikauliai yra maži, siauri ir dantys pilnai neišdygsta. Ties nepradygusiais protiniais dantimis gali susiformuoti cistos, pažeidžiami aplinkiniai minkštieji audiniai, šalia protinio esančiam krūminiam dančiui išsivystyti kariesas kaulinio audinio uždegimas ar rezorbcija. Sunkiais atvejais sukeliamas infekcinis endokarditas, sepsis ir panašiai.
Prieš raunant šiuos dantis visada atliekami rentgenologiniai tyrimai, kurių dėka galima tiksliai nustatyti danties ir aplinkinių struktūrų būklę, šaknų padėtį. Gydytojas supažindina su galimom komplikacijom, priežiūra po rovimo. Protinių dantų šalinimas atliekamas naudojant nuskausminamuosius vaistus. Vaistams suveikus chirurginiais instrumentais tiksliai ir neskausmingai atveriami minkštieji burnos ertmės audiniai ir pašalinami dantys.
Dantų gydymas lazeriu


Operacijos su "KaVo KEY Laseris 3" lazeriu yra labai švelnios, be jokio kontakto ir audinių nekrozės, dėl to žaizdos gyja greičiau. "KaVo KEY Laseris 3" - maloni priemonė dantų gydymui. Šio lazerio antgaliais energija sklinda iš optinės prizmės. Tai specialiai sukurta periodonto kišenių gydymui. Su šio lazerio antgaliais galima gydyti periodonto kišenių epitelinį sluoksnį, infekuota minkšta dalis yra pašalinama. Lazerio germicidinis efektas garantuoja greitesnį gijimą, konkrementai švelniai pašalinami, šaknų paviršius apsaugomas. Vėsinimą tiekia integruota vandens drėkinimo sistema, kuri taip pat pašalina nuimtų konkrementų daleles.

 

Burnos chirurgijos kainos

Skubi pagalba uždegimo atvejais
Nuolatinio danties šalinimas
Protinio danties šalinimas
Sudėtingas protinio danties šalinimas
Operacinis danties šalinimas panaudojant kraujo plazmą

29 €

59 €

69 €

99 €

150 €

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

 

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.