odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA IR DANTŲ BALINIMAS

Profesionali burnos higiena ir dantų balinimas yra atliekami profilaktikos ir grožio klinikoje "Dsmile" įsikūrusioje tame pačiame pastate.

Burnos higiena - labai svarbus sveikatos aspektas. Nemalonus kvapas iš burnos, nesveiki ir paslankūs dantys dažniausiai būna sergant dantų ėduoniu ir priedančio ligomis, gingvitu, periodontitu. Dantų šepetėliu ne visuomet pavyksta gerai išvalyti visus dantų paviršius, todėl reguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda išvengti daugybės odontologinių problemų, taupo laiką ir pinigus. Po procedūros dantys tampa vienu ar net keliais tonais baltesni, atsiranda švaros pojūtis burnoje, blogas burnos kvapas išnyksta, grįžta pasitikėjimas savimi, sumažėja dantų jautrumas. Profesionalią burnos higieną mūsų klinikoje atlieka specialiai apmokytas (licencijuotas) specialistas – burnos higienistas.

Norint pasiekti maksimalių švaros pojučio ir baltumo rezultatų, po profesionalios burnos higienos procedūros  rekomenduojame atlikti dantų balinimą. Kuo baltesni dantys, tuo didesnis burnos švaros įvaizdis. Dantų balinimas rekomenduojamas tiems, kurie siekia maksimalių šypsenos estetikos rezultatų.

Plačiau apie profesionalią burnos higieną ir dantų balinimą

Profesionali burnos higienos procedūra


Burnos higiena - labai svarbus sveikatos aspektas. Nemalonus kvapas iš burnos, nesveiki ir paslankūs dantys dažniausiai būna sergant dantų ėduoniu ir priedančio ligomis, gingvitu, periodontitu. Dantų šepetėliu ne visuomet pavyksta gerai išvalyti visus dantų paviršius, todėl reguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda išvengti daugybės odontologinių problemų, taupo laiką ir pinigus. Po procedūros dantys tampa vienu ar net keliais tonais baltesni. Atsiranda švaros pojūtis burnoje. Blogas burnos kvapas išnyksta, grįžta pasitikėjimas gaiviu kvėpavimu. Sumažėja dantų jautrumas. Profesionalią burnos higieną mūsų klinikoje atlieka specialiai apmokytas (licencijuotas) specialistas – burnos higienistas. Į PROFESIONALIĄ PROFILAKTIKOS PROGRAMĄ ĮEINA:

 • Burnos gleivinės įvertinimas;
 • Įvertinama plombų ir protezų būklė;
 • Įvertinama periodonto būklė;
 • Nustatomas dantų valymo efektyvumas;
 • Karieso diagnostika;
 • Profesionalus dantų ir implantų nuvalymas;
 • Fluoro aplikacijos ir silantų uždėjimas;
 • Poliruojamas plombų paviršius po estetinio plombavimo;
 • Kad dantys nebūtų jautrūs, specialiomis priemonėmis gydomi apsinuoginę dantų kakleliai;
 • Burnos priežiūros pamoka. Mokoma, kaip atlikti burnos higieną namie, parenkamos higienos priemonės (dantų siūlas, plastmasiniai krapštukai, tarpdančių šepetėliai ir kt.), aiškinama apie sveiką mitybą.
Prieš bet kokią dantų gydymo ar balinimo procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higieną. Kiekvienam žmogui, jei nėra periodonto ligų, rekomenduojama šią procedūrą atlikti kas 6 mėnesius, ligos atveju kas 3 - 4 mėnesius. Tinkama burnos higiena padės jums išsaugoti dantis ir dantenas sveikus visą gyvenimą. Dantų likimas – jūsų rankose. Be reguliaraus dantų tikrinimo pas odontologą, vienas iš svarbiausių dalykų yra asmeninė burnos higiena. Asmeninei pacientų burnos higienai gali būti rekomenduojamos šios priemonės:
 • Minkštas dantų šepetėlis;
 • Profilaktinės arba gydomosios pastos;
 • Tarpdančių siūlas;
 • Burnos skalavimo skystis;
 • Tarpdančių šepetėliai;
 • „Superfloss“ tarpdančių siūlas;
 • Apnašas dažančios tabletės.
KARTI TIESA APIE DANTŲ APNAŠAS:
 • Apnašos + cukrus = rūgštys
 • Rūgštys + laikas = kariesas
 • Apnašos + rūgštys = gingvitas
 • Gingvitas + apnašos + laikas = periodontitas
 • Periodontitas + apnašos + laikas = dantų praradimas
Dantų balinimas "Philips Zoom" lempa


Dantų balinimo sistema Philips ZOOM yra pažangi bei moksliniais tyrimais paremta procedūra. Dantų balinimas su Philips ZOOM atliekamas profilaktikos ir grožio centre "Dsmile" yra saugus, efektyvus ir labai greitas. Jus tikrai nustebins procedūros rezultatai. Po šios procedūros dantys tampa baltesni ne mažiau nei 4-iais atspalviais, o dažniausiai ir visais 8-iais. KAIP VYKSTA DANTŲ BALINIMAS SU PHILIPS ZOOM? Pirmiausia ant dantenų ir lūpų uždedama apsauga. Tuomet ant dantų paviršiaus tepamas Philips ZOOM gelis, kuris aktyvuojamas Philips ZOOM lempa. Procedūros pabaigoje dantys padengiami fluoru. Visa procedūra užtrunka apie pusantros valandos. KAIP VEIKIA ZOOM BALINIMO SISTEMA? Pagrindinė balinančio Philips ZOOM gelio sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas, kuris aktyvuojamas Philips ZOOM lempa skyla į vandenį ir deguonį. Deguonis prasiskverbia į danties paviršių ir jį pašviesina, nepažeisdamas danties kietųjų audinių ir nepakeisdamas dantų struktūros. AR PO ZOOM BALINIMO PROCEDŪROS DANTYS ILGAI IŠLIEKA BALTI? Po Philips ZOOM balinimo procedūros dantys visuomet išliks baltesni nei buvo prieš procedūrą. Tačiau kaip ilgai jūsų dantys išliks balti priklauso nuo jūsų burnos higienos bei valgymo ir gėrimo įpročių. Rekomenduojama laikytis įprastos kasdienės asmeninės burnos higienos bei reguliariai atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Balinančios dantų pastos naudojimas taip pat padės išsaugoti dantų baltumą. KOKS YRA DANTŲ BALINIMO SU ZOOM ŠALUTINIS POVEIKIS? Kai kuriems žmonėms gali pasireikšti dantų jautrumas. Tačiau šis šalutinis poveikis labai retas. KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI PRIEŠ REGISTRUOJANTIS ZOOM BALINIMO PROCEDŪRAI? Svarbu žinoti, kad prieš Philips ZOOM balinimo procedūrą reikėtų atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą, kad dantys neturėtų apnašų. Philips ZOOM arba kitos balinimo priemonės balina tik dantis. Plombų ar protezuotų dantų spalva nepakis. Jeigu priekiniai dantys yra plombuoti arba protezuoti, reikėtų atsisakyti balinimo procedūros arba po procedūros iš naujo perplombuoti arba iš naujo protezuoti dantis, kad plombos ir dantys neišsiskirtų savo spalva. Procedūros nerekomenduojama atlikti vaikams iki 18 metų, nėščioms bei žindančioms moterims.
Dantų balinimas "Philips Zoom" kapomis


Dantų balinimo namuose metu pacientas pats kontroliuoja balinimo procedūrą. Į individualiai pacientui pagamintas apatinio ir viršutinio žandikaulio dantų kapas, pacientas pats įsišvirkščia balinimo gelį ir užsideda ant dantų. Priklausomai nuo naudojamo gelio stiprumo, kapos nešiojamos dieną arba naktį. Veiklioji balinimo gelio medžiaga yra vandenilio peroksidas. AR PO ZOOM BALINIMO PROCEDŪROS DANTYS ILGAI IŠLIEKA BALTI? Po Philips ZOOM balinimo procedūros dantys visuomet išliks baltesni nei buvo prieš procedūrą. Tačiau kaip ilgai jūsų dantys išliks balti priklauso nuo jūsų burnos higienos bei valgymo ir gėrimo įpročių. Rekomenduojama laikytis įprastos kasdienės asmeninės burnos higienos bei reguliariai atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Balinančios dantų pastos naudojimas taip pat padės išsaugoti dantų baltumą. KOKS YRA DANTŲ BALINIMO SU ZOOM ŠALUTINIS POVEIKIS? Kai kuriems žmonėms gali pasireikšti dantų jautrumas. Tačiau šis šalutinis poveikis labai retas. KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI PRIEŠ REGISTRUOJANTIS ZOOM BALINIMO PROCEDŪRAI? Svarbu žinoti, kad prieš Philips ZOOM balinimo procedūrą reikėtų atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą, kad dantys neturėtų apnašų. Philips ZOOM arba kitos balinimo priemonės balina tik dantis. Plombų ar protezuotų dantų spalva nepakis. Jeigu priekiniai dantys yra plombuoti arba protezuoti, reikėtų atsisakyti balinimo procedūros arba po procedūros iš naujo perplombuoti arba iš naujo protezuoti dantis, kad plombos ir dantys neišsiskirtų savo spalva. Procedūros nerekomenduojama atlikti vaikams iki 18 metų, nėščioms bei žindančioms moterims.

Profesionalios burnos higienos ir dantų balinimo kainos

Profesionali burnos higiena
Dantų balinimas "Philips Zoom" lempa

Dantų balinimas "Philips Zoom" kapomis

49 - 69 €

249 €

109 €

 

Daugiau profilaktikos ir grožio procedūrų rasite "Dsmile" internetinėje svetainėje

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

 

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.