top of page
Gydymas - dantu gydymas lazeriu
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS /

Siūlome dantų tiesinimą skaidriųjų kapų pagalba.

Pasirinkus dantų tiesinimą kapomis, gydymas trunka trumpiau nei tiesinimas breketais. Tai – patogus būdas keliaujantiems ar užsienyje gyvenantiems pacientams, kadangi vizitų pas ortodontą metu, pacientai yra aprūpinami keliomis papildomomis kapų poromis. Be visų šių privalumų, skaidriosios dantų tiesinimo kapos yra estetiškos ir plika akimi sunkiai pastebimos, todėl tinka pacientams, kurie atidėliodavo dantų tiesinimą dėl estetinio vaizdo. Nešiojant tiesinamąsias dantų kapas tinkamą burnos higieną palaikyti yra kur kas paprasčiau, nei nešiojant breketus.

Klinikose naudojame 3SHAPE Trios skenerį, kuriuo yra nuskenuojami dantys. Skenavimas pakeitė įprastą atspaudų nuėmimą. Procedūra nekelia nemalonių pojūčių ir diskomforto, o nuskenuotas vaizdas atsiduria kompiuterio ekrane, taip, paspartinama darbų sklaida, tarp ortodonto ir dantų techniko laboratorijos.  

dantų-tiesinimas-kapomis-1.png

/ DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS /

/ GYDYTOJA ODONTOLOGĖ /

Aurelija Budnikienė - Danvitė.jpg

/ AURELIJA BUDNIKIENĖ /

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

registracija
DUK

Mes draugaujame su draudimais ir "Inbank" lizingu

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg
gjensidige_mainlogo_rgb.png
bta-open-graph-logo.jpeg
inbank-wordmark-nightviolet.png
Anchor 1
bottom of page