top of page
Gydymas - dantu gydymas lazeriu
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ IMPLANTACIJA /

Jeigu jūs netekote nuolatinio danties (ne protinio) dėl traumos, uždelsto karieso ar pažengusio periodontito, svarbu žinoti, kad jį būtina atstatyti implantacija. Ši procedūra apsaugo nuo dantų išretėjimo ir nudilimo, sąkandžio pokyčių, veido išvaizdos pokyčių, žandikaulio tirpimo. Dėl kaulo tirpimo žandikaulyje (po danties išrovimo, ar kitaip fiziškai netekus nuosavo danties ir/ar jo šaknies) gali atsirasti kitos, rimtos sveikatos problemos, susijusios su kaulo rezorbcija (tirpimu nesant nuosavo danties). Danties implantacija ne tik apsaugo Jus nuo tolimesnių sveikatos ir kramtymo problemų, tačiau ir visiškai atstato visas reikalingas funkcijas, kokiomis galėjote džiaugtis turėdami visus nuosavus dantis. Implantacija vienintelis, efektyvus ir greitas būdas vėl džiaugtis pilnavertišku gyvenimu bei jo teikiamais malonumais.

/ GYDYTOJAI /

osvaldas-Danvite2.jpg

/ OSVALDAS NORIKEVIČIUS /

Gyd. odontologas

kolektyvas-Danvite-01.jpg

/ DALIUS MATKEVIČIUS /

Gyd. veido, žandikaulių ir burnos chirurgas

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

reg
DUK

/ APIE IMPLANTACIJOS PROCEDŪRĄ /

Implantacija su kraujo plazma

Mūsų klinikoje teikiame implantacijos paslaugą naudojant paties paciento kraujo plazmą (jeigu pacientas pageidauja), ją išgaunant pritaikius „Endoret®“ technologijos principą. Kraujo plazma yra visiškai natūrali, išgaunama iš paties paciento kraujo, turi regeneracinių savybių, skatina ir greitina gijimą, sumažina komplikacijų tikimybę.

 

Kraujo plazma yra išgaunama iš paciento venos paėmus kraują, patalpinus jį į mėgintuvėlį ir jį išcentrifugavus 8 minutes. Po šios procedūros mėgintuvėlyje su krauju atsiskiria kraujo plazma ir trombocitai, kurie abu yra panaudojami implantacijos procedūros metu.

Norint sužinoti plačiau apie „Endoret®“ technologiją ir jos privalumus skaitykite ČIA.

Kaip pasiruošti dantų implantacijai?

Prieš implantacijos procedūrą gydytojai rekomenduoja atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą tam, kad iš burnos ertmės būtų pašalinti nešvarumai, apnašos ir akmenys. Taip ženkliai sumažės rizika įnešti infekciją ir sukelti komplikacijas.

 

Prieš procedūrą parą laiko nevartokite alkoholio, kadangi jis kelia spaudimą ir iššaukia gausesnį kraujavimą. Prieš implantaciją pavalgykite, kadangi po jos kurį laiką to daryti negalėsite.

Ar danties implantacija yra skausminga?

Ne, implantacijos metu yra naudojamas vietinis nuskausminimas, tad procedūros metu skausmo nejausite.

Kiek laiko trunka implantacijos procedūra?

Implantacijos procedūra yra pakankamai greita, kuri vidutiniškai trunka 45-75 minutes.

Kada nerekomenduojama atlikti implantacijos?

Procedūra nėra rekomenduojama žmonėms sergantiems lėtinėmis ligomis, dažnai rūkantiems ir jaunesniems nei 18 metų.

Kas nutinka, kai vengiama implantacijos?

Retas žmogus, neturintis danties, susimąsto, kas gali nutikti, jeigu laiku nebus atliktos implantacijos ir protezavimo procedūros. Išrovus nepagydomą dantį, gydytojų darbas šiame etape nesibaigia, kadangi implantuoti ir protezuoti trūkstamą dantį yra būtina. Kodėl?

 

Įsivaizduokite burną, kuri turi visus dantis. Tokioje burnoje visi dantys yra susiglaudę,  turi visas reikalingas atramas, kad išliktų tiesūs ir atliktų pagrindinę kramtymo funkciją. Kai trūksta vieno arba daugiau dantų, šalia tuščios vietos esantys dantys nebeturi kur atsiremti ir pradeda krypti link trūkstamo danties pusės. Priešais esantys dantys nebeturi priešpriešinės atramos, žandikaulis deformuojasi, atsiranda sąkandžio problemos, sutrinka kramtymo funkcija. Uždelsus, norint implantuoti trūkstamą dantį, pradžioje gali prireikti net ortodontinio gydymo.

 

Tad, jeigu neturite vieno arba kelių dantų, atlikite implantacijos bei protezavimo procedūras. Rūpinkitės savo sveikata ir laiku konsultuokitės su gydytoju odontologu.

/ APIE DANTŲ IMPLANTUS /

Kas yra dantų implantai?

Danties implantas yra mažas varžtelis, kuris yra įsukamas į žandikaulį, pakeisdamas trūkstamo danties šaknį. Prigijus implantui ant jo yra tvirtinamas protezas vainikėlis. Plačiau apie vainikėlius ant implantų skaitykite ČIA.

Ar implantams taikomas garantinis laikotarpis?

Taip. Visi implantai turi garantinį laikotarpį, kuris yra nustatomas pačio gamintojo. Mūsų klinikoje naudojamų implantų („Osstem“ ir „Straumann“) garantija yra skiriama visam paciento gyvenimui.

„Osstem“ dantų implantai

"Osstem" dantų implantų gamintojas 2018 m. buvo ir yra pripažintas kaip daugiausiai dantų implantų pardavęs gamintojas visame pasaulyje, kas Jus, kaip pacientą užtikrina, kad šis dantų implantas ne tik buvo populiariausias visose didžiausiose Lietuvos odontologijos klinikose, tačiau jį rinkosi ir didžiųjų, labiausiai technologiškai išsivysčiusių valstybių gydytojai odontologai – Japonijos, Vokietijos, Kanados, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų. Šios dantų implantų kompanijos pasaulinė ir Lietuvos sėkmė yra rezultatas to, jog nuolat stengiamasi sukurti kuo įnovatyvesnes technologijas, naudoti pažangiausiomis pripažįstamas medžiagas, skirtas implantų bei implanto protezinių dalių gamybai. Šis tarptautinis koncernas būdamas vienas iš dantų implantų lyderių pasaulyje vadovaujasi principu ‘‘Žmonių gerovė ir sveikata yra kompanijos prioritetas Nr. 1‘‘.

Plačiau apie „Osstem“ implantus skaitykite www.osstem.lt

„Straumann“ dantų implantai

„Straumann“ dantų implantai – šiuolaikinės implantologijos kokybės standartas. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, platus asortimentas lėmė tai, kad šiandien „Straumann“ – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Visiems „Straumann“ dantų implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija.


DĖMESIO! Garantija nustos galioti, jei protezavimui pasirinksite neoriginalias detales. Visi be išimties „Straumann“ implantai ir protezavimo detalės gaminami Šveicarijoje – modernioje, pačiomis naujausiomis technologijomis ir ypatinga kokybės kontrolės sistema aprūpintoje gamykloje.

 

Plačiau apie „Straumann“ implantus skaitykite www.straumann.lt

/ PO IMPLANTACIJOS PROCEDŪROS /

Kaip elgtis po danties implantavimo?

Po implantacijos bent porą valandų nerekomenduojama valgyti ir gerti karštų ar šaltų gėrimų. Taip pat nerekomenduojama patirti jokio fizinio krūvio arba tokios veiklos, kuri kelia kraujo spaudimą. Apie 2 savaites nerekomenduojama rūkyti ar vartoti alkoholinių gėrimų. Daugiau informacijos rasite atmintinėje po implantacijos ČIA.

Kokie galimi šalutiniai poveikiai po danties implantavimo procedūros?

Kelias dienas gali būti jaučiamas skausmas, maudimas ar patinimas, gali atsirasti kraujosrūvos ar užtirpti veidas. Tokių simptomų išvengti po procedūros gali būti skiriami vaistai.

Kas laukia po implantacijos procedūros?

Implantas yra tik metalinė detalė, kuri yra įsukama į kaulą prarasto danties vietoje. Po implantacijos procedūros implantui pilnai prigijus yra reikalinga danties protezavimo procedūra, kurios metu prie implanto yra pritvirtinamas danties formos protezas vainikėlis. Plačiau apie protezavimą skaitykite ČIA.

Profesionali burnos higiena turint implantų

Profesionalią burnos higiena rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius arba taip, kaip rekomendavo Jūsų odontologas ar burnos higienistas. Esant periodonto ligoms profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kas 3 - 4 mėnesius.

procedura
implantai
po proceduros
kainos

/ IMPLANTACIJOS KAINOS /

Konsultacijos ir tyrimai

Gyd. chirurgo konsultacija

Panoraminė rentgeno nuotrauka

Dentalinė rentgeno nuotrauka

Kompiuterinė tomografija (3D rentgeno nuotrauka)

29-39 €

25 €

11 €

69 €

Implantacija

Implantacija “Osstem” implantais (Pietų Korėja)

Implantacija “Straumann SLA Roxolid” implantais (Šveicarija)

Implantacija “Straumann SLA Active Roxolid” impl. (Šveicarija)

Paciento PRGF kraujo plazmos paruošimas implantacijai

Gijimo galvutės/dengiamojo varžto pritvirtinimas prie implanto

Nesudėtinga lateralinė kaulo augmentacija implantacijos metu

Lateralinė kaulo augmentacija implantacijos metu

Sudėtinga lateralinė kaulo augmentacija implantacijos metu

Kaulo augmentacija su nerezorbuojančia membrana ir aukščio koraekcija implantacijos metu

635 €

690 €

740 €

160 €

65 €

127 €

317 €

465 €

900 €

Papildomos paslaugos

Nuskausminimas

10 €

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.

bottom of page