odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

IMPLANTACIJA

Dantų implantacija yra vis labiau didėjančio gydymo dantų implantais poreikio ir visiškai patvirtinto ir neginčytino implantacijos efektyvumo rezultatas. Viso pasaulio burnos chirurgai ir implantuojantys gydytojai vienareikšmiškai rekomenduoja Jums prarastus dantis atstatyti būtent implantacija. Ši neskausminga, efektyvi ir pakankamai trumpa procedūra yra vienintelis sprendimo būdas visiškai atstatantis Jūsų kramtymo, šypsojimosi svarbą kasdieniame gyvenime. Taip pat ši procedūra apsaugo nuo kaulo tirpimo praradus nuosavą dantį. Dėl kaulo tirpimo žandikaulyje (po danties išrovimo, ar kitaip fiziškai netekus nuosavo danties ir/ar jo šaknies) gali atsirasti kitos, rimtos sveikatos problemos, susijusios su kaulo rezorpcija (tirpimu nesant nuosavo danties). Danties implantacija ne tik apsaugo Jus nuo tolimesnių sveikatos ir kramtymo problemų, tačiau ir visiškai atstato visas reikalingas funkcijas, kokiomis galėjote džiaugtis turėdami visus nuosavus dantis. Implantacija vienintelis, efektyvus, neskausmingas ir greitas būdas vėl džiaugtis pilnavertišku gyvenimu bei džiaugtis jo teikiamais malonumais.

Plačiau apie implantaciją

STRAUMANN dantų implantai


STRAUMANN dantų implantai – šiuolaikinės implantologijos kokybės standartas. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, platus asortimentas lėmė tai, kad šiandien STRAUMANN – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Visiems STRAUMANN dantų implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija.
DĖMESIO! Garantija nustos galioti, jei protezavimui pasirinksite neoriginalias detales. Visi be išimties STRAUMANN implantai ir protezavimo detalės gaminami Šveicarijoje – modernioje, pačiomis naujausiomis technologijomis ir ypatinga kokybės kontrolės sistema aprūpintoje gamykloje.
OSSTEM dantų implantai


OSSTEM dantų implantų gamintojas 2018 m. buvo ir yra pripažintas kaip daugiausiai dantų implantų pardavęs gamintojas visame pasaulyje, kas Jus, kaip pacientą užtikrina, kad šis dantų implantas ne tik buvo populiariausias visose didžiausiose Lietuvos odontologijos klinikose, tačiau jį rinkosi ir didžiųjų, labiausiai technologiškai išsivysčiusių valstybių gydytojai odontologai – Japonijos, Vokietijos, Kanados, Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų. Šios dantų implantų kompanijos pasaulinė ir Lietuvos sėkmė yra rezultatas to, jog nuolat stengiamasi sukurti kuo įnovatyvesnes technologijas, naudoti pažangiausiomis pripažįstamas medžiagas, skirtas implantų bei implanto protezinių dalių gamybai. Šis tarptautinis koncernas būdamas vienas iš dantų implantų lyderių pasaulyje vadovaujasi principu ‘‘Žmonių gerovė ir sveikata yra kompanijos prioritetas Nr. 1‘‘.

"OSSTEM implantų gamintojas" – buvo ir yra vienas iš sparčiausiai augančių dantų implantų gamintojų, kurio produktai yra sėkmingai naudojami ir eksportuojami į daugiau nei 70-yje pasaulio šalių, įskaitant JAV, Japoniją, Vokietiją, Australiją, P. Korėją, Jungtinę Karalystę, Kanadą, Braziliją, Rusiją, Kiniją, ir daugelį kitų.


Dar bendresniu požiūriu, OSSTEM dantų implantų gamybos ir technologijų vystymas daro teigiamą įtaką visam pasaulinės implantologijos pramonės vystymuisi bei tobulėjimui.

Taip pat „Osstem Implant‘‘ gamintojai kasmet investuoja milžiniškas lėšas į implantologijos“sritį, skirtas tobulinti dantų implantų protezines dalis, jų metalo lydinio klasę, siekiant ją padaryti kuo stipresnę ir tarnaujančią daugelį metų.

"OSSTEM Implant" ypatingą dėmesį skiria moksliniams tyrimams bei viso pasaulio implantuojantiems gydytojams, taip keliant jų mokslines ir praktines žinias šioje srityje, siekiant savo pacientams suteikti pačią kokybiškiausią ir ilgiausiai tarnausiančia dantų implantacijos paslaugą. Šios kompanijos net keli moksliniai tyrimo institutai bei jos idėjiniai, moksliniai lyderiai atlieka būtinus tyrimus, skirtus ir reikalingus siekti puikių ir pacientams užtikrintų rezultatų šioje srityje.

Svarbu pabrėžti, kad "OSSTEM Implant" tyrimai orientuoti į pramonės plėtrą ir kompanija laikosi itin griežtų kokybės standartų. Taip pat šios kompanijos fabrikai yra Jungtinėse Amerikos Valstijose (Filadelfijos valstijoje) ir Seule (P. Korėjoje), šie du koncernai užtikrina tinkamą tiekimą, bei kokybinių standartų užtikrinimą.

Nuolatinės pastangos kuriant naujausias technologijas padėjo tapti vienu žinomiausiu ženklu – "OSSTEM Implant", dantų implantų industrijoje.


"Osstem Implant" implantai gavo FDA (JAV), CE (Europos Sąjunga) kokybės sertifikatus ir yra pripažinti kaip pasaulinės klasės produktas, o jų tyrimų centras taip pat yra pripažintas kaip vienas įnovatyviausių pasaulyje. Bendrovė kuria technologijas ne tik dantų implantams, tačiau ir dantų įrangai, odontologines kėdes, medžiagas, ir taip pat dirba su odontologija susijusiomis pramonės šakoms, tokiu būdu siekdama tapti absoliučiu dantų implantų lyderiu pasauliniu mąstu.

"OSSTEM Implant" daug dėmesio skiria pažangai, nes mūsų pažanga daro tiesioginį poveikį visai dantų pramonei ir juo labiau žmonių sveikatai, kiekvienais metais skirdama stipendijas 12-ai odontologijos ir klinikinės odontologijos specialistų ugdymo įstaigoms. Jis taip pat aktyviai remia akademinius tyrimus odontologijos srityje.

Kaip ir minėta anksčiau, turėdama kvalifikacijos kėlimo ir mokslinių tyrimų centrus visame pasaulyje (OSSTEM AIC) organizuoja tarptautinius kursus, kurių paskirtis – gilinti gydytojų žinias dantų implantacijos srityje, siekiant aukščiausių prigijimo ir kokybės standartų bei siekiant populiarinti dantų implantaciją, kaip šiuo metu pasaulyje - pažangiausią gydymo metodą.

"OSSTEM Implant" ir toliau vystysis, tobulindama pacientams teikiamų odontologinių paslaugų kokybę, teikiant paslaugas ir siūlant naujausias švietimo programas pasaulio ir Lietuvos gydytojams implantologams. Be to, „OSSTEM Implant“ įtvirtins pagrindinį šios kompanijos veiklos principą, pagrįstą «žmonių gerovės ir sveikatos gerinimu». Ši pasaulinė dantų implantų gamybos ir tiekimo lyderė ir toliau sieks nustatyti pasaulinius dantų implantavimo standartus.

 

Implantacijos kainos

OSSTEM implantais (Pietų Korėja)
Su kraujo plazma
Straumann (Šveicarija) SLA Roxolid implantais

Straumann (Šveicarija) SLAactive Roxolid implantais

Mikroimplanto dėjimas

549 €

151 €

599 €

649 €

199 €

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

 

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.