ESTETINIS DANTŲ PLOMBAVIMAS

Tai pažeistų danties audinių (emalio ir/arba dentino) atkūrimo būdas, atliekamas šiuolaikinėmis kompozicinėmis medžiagomis, laikantis dantų ir dantų eilių estetinių parametrų. Atliekant estetinį plombavimą, tausojami danties audiniai ir dantenos, atkuriama dantų funkciją, užtikrinant jų tvirtumą, atsparumą bei suderinamumą su supančia gleivine.

Šios procedūros metu prarasti danties audiniai atkuriami taip, kad savo forma, spalva, skaidrumu, paviršiaus mikrostruktūra prilygtų natūralaus danties vaizdui net ir esant skirtingam apšvietimui.

Estetiniam plombavimui naudojamos medžiagos ne tik padeda imituoti natūralius danties audinius, spalvą, bet ir pasižymi itin geromis fizinėmis bei mechaninėmis ypatybėmis: mažu susitraukimo koeficientu, mažu pralaidumu terminiams dirgikliams, dideliu atsparumu dantį veikiančioms jėgoms kramtant.

Šypsenos pokyčiai - prieš ir po. Šypsenos pokyčiams pasiekti mūsų klientei buvo atlikta profesionali dantų higiena ir dantų balinimas "Dsmile" klinikoje. Estetinis plombavimas buvo atliktas mūsų klinikoje.

Prieš ir po. Estetinio dantų plombavimo procedūra ir pasiekti jos rezultatai.

Kainos

Estetinis dantų plombavimas (1 dantis)

Estetinio plombavimo koregavimas (1 dantis)

159 €

79 - 99 €

REGISTRUOKITĖS VIZITUI

danvite-logo-FINAL2020-02.png

Dantų gydymo ir lazerinės odontologijos klinika

Bokštų g. 18, Klaipėda

registratura@danvite.lt

+370 650 94848

dsmile-logo-FINAL2020-02.png

Dantų profilaktikos ir natūralaus grožio klinika

Burnos priežiūros priemonių parduotuvė

Gegužės g. 1, Klaipėda

info@dsmile.lt

+370 652 05656

©2020 by Danvitė plius