top of page
Gydymas - dantu gydymas lazeriu
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ ESTETINIS PLOMBAVIMAS IR POLIRAVIMAS /

Šios procedūros metu prarasti danties audiniai atkuriami taip, kad savo forma, spalva, skaidrumu, paviršiaus mikrostruktūra prilygtų natūralaus danties vaizdui.

Estetiniam plombavimui naudojamos medžiagos ne tik padeda imituoti natūralius danties audinius, spalvą, bet ir pasižymi itin geromis fizinėmis bei mechaninėmis ypatybėmis: mažu susitraukimo koeficientu, mažu pralaidumu terminiams dirgikliams, dideliu atsparumu dantį veikiančioms jėgoms kramtant.

Šypsenos pokyčiai - prieš ir po. Šypsenos pokyčiams pasiekti mūsų klientei buvo atlikta profesionali dantų higiena ir dantų balinimas "Dsmile" klinikoje. Estetinis plombavimas buvo atliktas mūsų klinikoje.

Prieš ir po. Estetinio dantų plombavimo procedūra ir pasiekti jos rezultatai.

/ GYDYTOJOS /

rita-danvite.jpg

/ RITA BARANAUSKIENĖ /

Gyd. odontologė / protezuotoja

margarita-retouch5.jpg

/ MARGARITA CIBULSKIENĖ /

Gyd. odontologė / protezuotoja

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Kaip pageidaujate su Jumis susisiekti?

Dėkojame, kad kreipėtės! Visada stengiamės į užklausas atsakyti kuo greičiau.

/ KONTAKTAI /

Bokštų g. 18, Klaipėda

registratura@danvite.lt

+370 650 94848

DARBO LAIKAS

Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 18:00

Pietų pertrauka 13:00 - 14:00

reg
DUK

/ ESTETINIS PLOMBAVIMAS /

Kas yra estetinis plombavimas?

Estetinis plombavimas yra moderni ir minimaliai invazyvi estetinės odontologijos procedūra tausojanti natūralius danties audinius ir atkurianti natūraliai estetišką šypsenos išvaizdą. Jos metu danties paviršius yra padengiamas estetine plomba, kurią gydytojas išformuoja taip, kad ji kuo mažiau skirtųsi nuo kitų natūralių dantų. Taip yra atkuriami kreivi, negražiai atrodantys, nudilę, nuskilę, dėmėti ar ėduonies pažeisti priekiniai dantys.

 

Estetinis plombavimas leidžia pakeisti ar atkurti danties spalvą, formą, funkciją, padėtį bei maksimaliai išsaugoti natūralius danties audinius.

Kaip atliekamas estetinis plombavimas?

Atliekant estetinio plombavimo procedūrą yra taikoma sluoksniavimo technika. Po šio etapo dantų paviršius nupoliruojamas taip, kad būtų atkurta danties forma, spalva, struktūra ir ji nesiskirtų nuo natūralios dantų formos.

Kiek laiko trunka estetinio plombavimo procedūra?

Įprastai estetinio plombavimo procedūra vienam dančiui trunka apie 1,5 valandos.

Kada rekomenduojamas estetinis plombavimas?

Estetinis dantų plombavimas yra rekomenduojamas nusiskėlus dantis, jiems nutrupėjus, pakeitus spalvą, atsiradus dėmių ar turint ėduonį. Nutrupėję ar kitais būdais pažeisti, traumuoti dantys trupa toliau, o tai gali iššaukti skausmą ar net dantų praradimą, todėl estetinis dantų plombavimas yra rekomenduojamas gydymo tikslais. Taip pat, šį procedūra yra taikoma ir grožio tikslais - norint pakeisti dantų formą, pašalinti tarpus tarp dantų, išgauti maksimalų šypsenos baltumą.

Kokie yra estetinio plombavimo privalumai?

Estetinis plombavimas yra minimaliai invazyvi procedūra, kuri yra atliekama maksimaliai saugant sveikų dantų audinius. Taip pat, estetinio plombavimo procedūra yra pigesnė už dantų laminates, o nuskilus plombai yra atliekama tik estetinės plombos korekcija. Turint laminates ir vienai iš jų nuskilus, keičiama yra visa laminatė.

Kaip pasiruošti estetinio plombavimo procedūrai?

Prieš estetinį plombavimą profesionali burnos higienos procedūra yra privaloma. Prieš dengiant dantis estetinėmis plombomis dantys turi būti visiškai švarūs, be apnašų ir akmenų, o dantenos negali būti uždegiminės. Kitu atveju estetinės plombos prisitvirtins nekokybiškai, atsiras rizika joms nuskilti. Prieš atliekant estetinio plombavimo procedūrą po profesionalios burnos higienos turi praeiti kelios dienos.

 

Jeigu yra siekiama baltesnės šypsenos rezultatų, odontologai rekomenduoja po profesionalios burnos higienos procedūros atlikti dantų balinimą „Philips Zoom“ sistema pratęsiant balinimą kapomis namuose. Taip bus pasiektas maksimalus dantų baltumas prie kurio pritaikomos plombos suteiks baltesnės šypsenos rezultatą. Prieš atliekant estetinio plombavimo procedūrą po dantų balinimo „Philips Zoom“ sistema ir kapomis namuose turi praeiti apie 2 savaitės.

/ PO ESTETINIO PLOMBAVIMO PROCEDŪROS /

Ko reikėtų vengti po estetinio plombavimo?

Porą dienų po procedūros rekomenduojama vengti rūkyti, negerti ir nevalgyti dantis dažančių produktų: kavos, kakavos, arbatos, raudono vyno, sulčių, gazuotų, energetinių ir kitų dažytų gėrimų, burokėlių, sojos padažo, morkų, uogų ir kitų produktų, kuriuose yra natūralių ar cheminių dažiklių.

Kontrolinei apžiūrai ir plombų poliravimui būtina atvykti po 2 savaičių

Plombavimo metu dantys buvo izoliuoti koferdamu, išdžiūvo, todėl pakeitė spalvą. 2 savaičių laikotarpyje dantys geria drėgmę ir keičia spalvą, gyja dantenos. Todėl labai svarbu atvykti kontrolinei apžiūrai ir plombų poliravimui, nes tik tada bus matomas galutinis estetinio plombavimo rezultatas.

Kokia yra dantų priežiūra po estetinio plombavimo?

Svarbu atsiminti, kad estetinės plombos reikalauja tinkamos priežiūros siekiant jas išlaikyti blizgias ir estetiškas. Kviečiame susipažinti su atmintine po estetinio dantų plombavimo paspaudus ČIA ir išmokti tinkamos burnos ertmės ir estetinių plombų priežiūros.

 

Taip pat svarbu kas pusę metų atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą, o kas metus estetinių plombų poliravimą.

Estetinio plombavimo korekcija

Pasitaiko, kad pusės metų bėgyje po estetinio plombavimo procedūros prireikia korekcijos. Taip nutinka todėl, kad plombinė medžiaga yra linkusi trauktis. Taip pat, korekcijos gali prireikti ir dėl dėvėjimosi kramtymo metu.

/ ESTETINIŲ PLOMBŲ POLIRAVIMAS /

Estetinių plombų poliravimo svarba

Prieš nuspręsdami atlikti estetinio plombavimo procedūrą, turite žinoti, kad vien tinkama asmeninė burnos higiena namuose nėra pakankama priežiūra siekiant išlaikyti savo šypseną tikrai estetišką. Estetinės plombos, kaip ir paprastos, dėvisi bei apsineša, todėl estetinių plombų poliravimo procedūra kas metus yra būtina. Po jos estetinių plombų paviršius atsinaujins, atgaus savo pirminį blizgesį ir pasišalins pigmentinės apnašos.

 

Svarbu žinoti, kad estetinių plombų poliravimas tai nėra tas pats poliravimas, kurį atlieka burnos higienistas profesionalios burnos higienos metu.

Kas atsitiks, jeigu nebus atliekamas estetinių plombų poliravimas?

Be šios kasmetinės procedūros estetinės plombos tampa matinės, praranda savo blizgesį, sugerią pigmentines apnašas, plombų paviršius gali tapti dėmėtas.

poliravimas
po estetinio
estetinis
kainos

ESTETINIO PLOMBAVIMO IR POLIRAVIMO KAINOS /

Konsultacijos ir tyrimai

Gyd. odontologo konsultacija

Estetinių tyrimų paketas

Panoraminė rentgeno nuotrauka

Dentalinė rentgeno nuotrauka

29 €

129 €

25 €

11 €

Estetinis plombavimas ir poliravimas

Estetinis plombavimas (1 dantis)

Estetinio plombavimo pataisa (iki 1 metų)

Estetinio plombavimo pataisa (nuo 1 iki 3 metų)

Estetinio plombavimo pataisa (nuo 3 metų)

Estetinių plombų paviršiaus poliravimas (1 dantis)

195 €

49 €

99 €

195 €

15 €

Papildomos paslaugos

Nuskausminimas

Koferdamo uždėjimas

„Optragate“ uždėjimas

10 €

9-29 €

9 €

Apsauginės kapos gamyba

Minkšta kapa (apsauginė arba bruksistams)

65 €

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.

bottom of page