odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

MŪSŲ DARBAI

Mūsų klinikoje dirba tik aukščiausios srities specialistai iš visos Lietuvos. Džiaugiamės ir didžiuojamės turėdami stiprią komanda, kuri sugeba individualiai pasirūpinti kiekvienu pacientu ir padeda jiems pasiekti geriausių rezultatų. Vienas iš mūsų komandos tikslų - pastovus tobulėjimas ir savo žinių atnaujinimas, todėl mūsų darbuotojai nuolat vyksta į įvairius mokymus mūsų šalyje ir užsienyje, tam, kad sukauptas žinias galėtume pritaikyti praktikoje ir teikti tik aukščiausio lygio paslaugas.

 

Dantų gydymo ir estetikos paslaugos atliekamos klinikoje "Danvitė"

Tiesinančios kapos. Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis, jų privalumai ir trūkumai, gydymo procesas bei gydytojo ortodonto komentaras.

Keramikiniai breketai. Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą keramikiniais breketais, jų privalumai ir trūkumai, gydymo procesas bei gydytojo ortodonto komentaras.

Ortodontinis gydymas. Mūsų klinikos gydytojo ortodono Žygimanto Labanausko pasiekti dantų tiesinimo rezultatai.

 

Prieš ir po. Estetinio dantų plombavimo procedūra ir pasiekti jos rezultatai.

Šypsenos pokyčiai - prieš ir po. Šypsenos pokyčiams pasiekti mūsų klientei buvo atlikta profesionali dantų higiena ir dantų balinimas "Dsmile" klinikoje. Estetinis plombavimas buvo atliktas mūsų klinikoje.

Šypsenos rezultatai. Šiems rezultatams pasiekti mūsų klientei buvo atlikta profesionali dantų higiena ir dantų balinimas profilaktikos ir grožio klinikoje "Dsmile". Estetinis plombavimas buvo atliktas mūsų klinikoje. 

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.