top of page
Musu komada
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ ODONTOLOGINĖ TECHNIKA /

Sėkmingi rezultatai odontologijoje priklauso ne tik nuo gydytojo kompetencijos, bet ir nuo naudojamų technologijų odontologijos klinikoje. Mūsų klinikos komandos tikslas kuo tiksliau ir kuo profesionaliau atlikti diagnostinius tyrimus, kad būtų teisingai parinktas individualus gydymo planas kiekvienam pacientui. Tam tikslui pasiekti naudojame tik pačias naujausias ir pažangiausias odontologines technologijas, kurios padeda itin tiksliai nustatyti diagnozę, planuoti bet kokį gydymą ar estetinį šypsenos atkūrimo procesą.

/ SUSIPAŽINKITE /

dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ 3SHAPE TRIOS3 /

Skaitmeninis dantų skaneris

3shape Trios3.jpeg

Su „3shape“ intraoraliniu skaneriu pakanka vieno vienintelio vizito skaitmeninio trimačio dantų atspaudo nuėmimui. Po skenavimo trimatis vaizdas iš karto matomas kopiuterio ekrane, taip išvengiama nemalonios atspaudinės masės dėjimo į burną ir tausojamas paciento laikas.

 

Trimatis skaitmeninis dantų skanavimas leidžia kartu su pacientu analizuoti situaciją, planuoti gydymą, padeda pasiekti didesnį protezavimo tikslumą, taip pat padeda modeliuojant būsimą danties/tų vaizdą prieš pradedant ortodontinį gydymą, įsukant dantų implantus ar viso apatinio ir viršutinio dantų lanko restauraciją.

csm_05_DD_VistaVox_Patientin_03_F39_branding_4e1412ca53-min.jpeg
dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ DÜRR DENTAL VISTAVOX S /

Panoraminis rentgeno aparatas

Kompiuterinis tomografas (3D nuotraukoms atlikti)

Tai aukščiausio lygio 3D diagnostikos aparatas - idealiai pritaikytąs prie žandikaulio kontūro, išgaunantis puikios kokybės CBCT vaizdus ir OPG. 

 

Dėl naujoviškos technologijos 3D vaizdai apima visas sritis, kurių reikia patikimai diagnozei nustatyti ir tiksliam gydymo planavimui. Naudojant "S-Pan" technologiją taip pat galima gauti išskirtinės kokybės OPG vaizdus. 

 

"VistaVox S" turi žandikaulio formos tūrį, kuris yra gerokai didesnis už įprastinių rentgeno aparatų, todėl gali visiškai apimti ir galinių krūminių dantų sritį.

 

"VistaVox S" siūlo 17 rentgeno programų, su kuriomis galime patenkinti visus diagnostinius poreikius.

dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ DÜRR DENTAL VISTAINTRA DC /

Dentalinis rentegano aparatas

Dürr Dental VistaIntra DC.jpeg

Kartu su unikalia "Dürr Dental" plokštelių technologija padeda ”VistaIntra DC" gauti tikslius ir nepriekaištingos kokybės intraoralinius vaizdus. Taip pat, nuolatinės srovės technologija, užtikrinanti mažesnę spinduliuotės dozę.

 

Moderni "VistaIntra" nuolatinės srovės (DC) technologija užtikrina labai tiksliai pakartojamą rentgeno spinduliuotės dozės tikslumą, todėl užtikrinama patikima vaizdo kokybė. 

 

”VistaIntra DC" daugiau kaip 25 % sumažina paciento apšvitos dozę, palyginti su įprastiniais kintamosios srovės generatoriais, todėl užtikrinama didesnė pacientų ir darbuotojų sauga.

Kodak 8000C.jpg
dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ KODAK 8000C /

Galvos šoninis rentgeno aparatas

Naudojant “Kodak 8000C” aparatą yra atliekama šoninė galvos rentgenograma, kuri reikalinga ortodontinio gydymo metu.

 

Naujoviška "Kodak" vieno kadro technologija vaizdą užfiksuoja vos per sekundę, todėl smarkiai sumažėja neryškių vaizdų rizika ir žymiai pagerėja paciento komfortas.

 

Aparatas greitai užfiksuoja ryškius cefalometrinius ir panoraminius vaizdus. Aukšto dažnio generatorius užtikrina pastovią spinduliuotę ir mažesnę dozę nei analoginiai įrenginiai.

dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ ZEISS OPMI PICO /

Chirurginis mikroskopas

Zeiss Opmi Pico.png

"Zeiss Opmi Pico”, tai labiausiai pasaulyje naudojamas chirurginis mikroskopas yra patikimas gydytojų pasirinkimas. Juo aiškiai matomos detalės ir smulkios struktūros. Naudojant "Zeiss Opmi Pico" odontologai gali geriau vizualizuoti dominančias sritis ir nuolat teikti pacientams aukštos kokybės tyrimus ir gydymą.

 

ZEISS OPMI pico leidžia vizualizuoti didelio kontrasto, tikros spalvos vaizdus, kurie duoda geresnę tyrimo ir gydymo kokybę. Patikimai aptinka svarbias anatomines struktūras, taip užtikrindama labai tikslius tyrimus.

 

Su šiuo chirurginiu mikroskopu greitai galime aptikti emalio ir dentino lūžius bei aproksimacinį ėduonį. Didelio tikslumo vaizdai leidžia tiksliai įvertinti vainikėlių kraštus, preparavimo lygius ir faneras.

 

"Zeiss Opmi Pico” leidžia vizualizuoti smulkias anatomines struktūras ir šaknų kanalų bei tarpdančių detales, kad aiškiai matytumėme iki pat viršūnės.

 

Šis mikroskopas naudojamas endodontijoje, terapiniame dantų gydyme, implantacijoje ir periodonto ligoms gydyti.

Dantų gydymas          |          Dantų tiesinimas          |          Estetinis plombavimas          |          Implantacija

technologijos klinikoje-min.jpg
dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ BTI ENDORET® /

Chirurginis komplektas:

  • Kraujo centrifugavimo sistema IV

  • Krosnelė Plasmaterm H

  • Membranos formuotuvas

"BTI Endoret®" kraujo centrifugavimo sistema yra specialiai sukurta Endoret® (PRGF®) gelio paruošimui ir ji negali būti lyginama su įprastinėmis laboratorinėmis centrifugomis. Unikalus ir pažangus centrifugavimo principas leidžia iš mėgintuvėlyje esančio paciento kraujo, paimto iš venos, atskirti trombocitus (skystą „Endoret® PRGF®“ gelį) ir kraujo plazmą nuo kitų kraujo dalelių.

Naudojant šią centrifūgą, to paties gamintojo krosnelę ir membranos formuotuvą, iš išgautos kraujo plazmos ir trombocitų galima paruošti keturias skirtingas terapines formas, kurios yra naudojamos dantų šalinimo, implantacijos ir burnos operacijų metu siekiant pagreitinti gyjimo procesą ir sumažinti komplikacijų tikimybę. Plačiau apie kraujo plazmos ir trombocitų naudą bei privalumus skaitykite ČIA.

 

"BTI Endoret®" centrifuga, krosnelė ir membranos formuotuvas yra patvirtintos sveikatos priežiūros institucijų.

dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ PHILIPS ZOOM WHITESPEED /

Dantų balinimo lempa

balinimas4-min.jpg

“Philips Zoom” dantų balinimo lempa turi LED šviesa aktyvuojamą technologiją, kuri užtikrina galingą ir saugią dantų balinimo procedūrą. Skirtingai nuo daugelio kitų balinimo sistemų, "Philips Zoom" naudoja patentuotą LED šviesą, kad pagreitintų balinimą ir užtikrintų maksimalius rezultatus per trumpiausią laiką. Dėka trumpų LED šviesos bangų, ši dantų balinimo lempa nesukelia jokio skausmo ar dantų jautrumo. "Philips Zoom" lempa turi reguliuojamus intensyvumo nustatymus ir gali būti pritaikyta taip, kad būtų pašalintas jautrumas ir užtikrintas maksimalus komfortas. Taip pat dantų balinimas šia lempa yra atliekamas tik odontologo kėdėje ir yra administruojamas ne tik burnos higienistų, bet ir pačių gydytojų, todėl tai saugiausias ir efektyviausias pasirinkimas jūsų dantims.

 

“Philips Zoom WhiteSpeed” lempa yra paremta moksliniais tyrimais, kurie įrodė, kad ji yra saugi jūsų dantenoms ir veiksminga jūsų dantims. 95% apklaustų pacientų, kurie atliko dantų balinimą “Philips Zoom” sistema, sutinka, kad ši technologija duoda puikius rezultatus ir nesukelia jokio skausmo.

vistacam7-ed-min.jpg
dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ VISTACAM HD SMART /

Dantų diagnostikos kamera

Intraoralinė kamera “VistaCam” suteikia pagalbą vizualizuojant dantų apnašas bei akmenis, padeda nustatyti dantų valymo efektyvumą, parodo silpnąsias dantų valymo vietas bei padeda higienistui parinkti teisingas burnos priežiūros priemones. Taip pat, ši kamera yra puiki priemonė aptinkant ėduonį dar ankstyvoje stadijoje, kada plika akimi jo pamatyti yra neįmanoma, tad jos pagalba galima užkirsti kelią rimtesnėms dantų problemoms ateityje.

 

Dėl “VistaCam” patobulintos optikos ir integruoto ryškumo filtro ji užtikrina krištolo skaidrumo ir didelio kontrasto vaizdus. Ši kamerų sistema aiškiai pacientams parodo jų dantyse esančius ėduonies pažeidimus, kariesą, apnašas, taip geriau padėdama suprasti apie reikiamas gydymo ir burnos priežiūros priemones. Mūsų klinikoje “VistaCam” yra naudojama kiekvienos profesionalios burnos higienos metu, o esant poreikiui atliekama išsamią dantų diagnostiką ir atskirai.

dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ VECTOR PARO /

Aparatas periodontitui gydyti

vector-min-2.jpg

"Dürr Dental" sukurtas "Vector®" principas - patikrinta periodontito gydymo sistema, kuri yra itin švelni ir apsauganti dantis. Šis naujos kartos ultragarsinis prietaisas efektyviai ir ypač švelniai pašalina dantų apnašas net iš giliausių dantenų kišenių, kurių įprastos profesionalios burnos higienos metu naudojant ultragarsinį skalerį pasiekti yra neįmanoma.

 

Dėl unikalios virpesių nukreipimo sistemos instrumentai judinami tik lygiagrečiai šaknies paviršiuje. Gydymą galima atlikti kliniškai efektyviai naudojant ultragarso energiją, taip leisdama pacientui atsipalaiduoti ir nejausti diskomforto procedūros metu.

 

Atliekant procedūrą su “Vector Paro” aparatu, papildomai su vandeniu yra purškiama speciali hidroksiapatitų pasta, kuri padeda nupoliruoti danties šaknį giliai po dantenomis, ko atlikti yra neįmanoma naudojant įprastą skalerį. Taip pat, ši pasta užpildo atsivėrusius danties šaknies kanalėlius.

 

Naujos kartos ultragarsinis “Vector Paro” aparatas:

  • Ultragarso dinamikos linijinė deformacija "Paro" antgalyje;

  • Instrumento judėjimas ašine kryptimi, lygiagrečiai šaknies paviršiui;

  • Tiksli 90° vertikalioji deformacija;

  • Darbas be drebėjimo;

  • Kruopštus bioplėvelės, bakterijų ir nuosėdų šalinimas;

  • Lygūs, švarūs paviršiai.

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

bottom of page