odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

ORTODONTIJA

Breketai tai nenuimamai ortodontiniai aparatai, skirti kreivų dantų ir netaisyklingo sąkandžio koregavimui. Breketais yra koreguojami tiek vaikų (kurių visi nuolatiniai dantys jau sudygę) tiek suaugusiųjų kreivi dantys bei netaisyklingas sąkandis. Ortodontinis gydymas breketais paprastai trunka 1– 2 metus.

Tiesinančios kapos. Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis, jų privalumai ir trūkumai, gydymo procesas bei gydytojo ortodonto komentaras.

Keramikiniai breketai. Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą keramikiniais breketais, jų privalumai ir trūkumai, gydymo procesas bei gydytojo ortodonto komentaras.

Gyd. ortodontas Žygimantas Labanauskas

"Daugelis pacientų nežino, kad netaisyklingas sąkandis ir kreivi dantys sukelia ne tik estetines, bet ir funkcines problemas. Dantys daugiau dyla, juos sunkiau išsivalyti, be to, kramtymo metu dantys veikiami traumuojančių jėgų, dėl ko galima juos anksčiau prarasti. Dažnai žmonės vengia ortodontinio gydymo, kadangi nenori, kad ortodontinės sistemos būtų matomos arba mano, kad dantų tiesinimas yra per brangus, todėl konsultacijos metu, parinkdamas ortodontinį gydymo metodą pacientui, visuomet atsižvelgiu į jo poreikius ir pasiūlau optimaliausią gydymo sprendimą laiko, estetikos ir kainos atžvilgiu. Mūsų klinikoje gydymą galima rinktis iš kelių breketų sistemų, kelių permatomų kapų gamintojų bei įvairių kitų ortodontinių aparatų. Esant poreikiui atsiskaityti už gydymą galima lizingu. Kviečiu registruotis konsultacijai dėl ortodontonio gydymo ir sužinoti savo gydymo galimybes."

Prieš ir po. Mūsų klinikos gydytojo ortodono Žygimanto Labanausko pasiekti dantų tiesinimo rezultatai.

Plačiau apie ortodontiją

Breketai suaugusiems


Vis dažniau suaugę žmones ryžtasi tiesinti dantis bei koreguoti sąkandį, nes tai nebuvo padaryta vaikystėje. Šio žingsnio gali imtis net ir vyresni žmonės. Breketų pagalba galima ištiesinti bet kokios rūšies dantų kreivumą, kai dantų ir dantenų būklė leidžia naudoti ortodontinę jėgą. Todėl "Danvitėje" ortodonto konsultacijai gali kreiptis bet kurio amžiaus žmonės. Ortodontas įvertinęs dantų būklę rekomenduos geriausią sprendimą, o esant nepalankiai dantų būklei nerekomenduos ortodontinio gydymo.
Breketai vaikams


Breketai vaikams naudojami tuomet, kai kreivų dantų bei neteisingo sąkandžio nepavyksta pašalinti kitomis priemonėmis, pavyzdžiui išimamais ortodontiniais prietaisais (plokštelėmis). Dažniausiai breketai dedami vaikams, kurių nuolatiniai dantys jau išdygę, o tai yra nuo 12 – 13 metų. Taip pat tokio amžiaus vaikai jau būna pakankamai motyvuoti ir geba teisingai valytis dantis, kas ypač svarbu nešiojant breketus.
Breketų įvairovė


Breketų sistemos yra nuolatos tobulinamos, todėl galima rinktis įvairias breketų rūšis. Įvertinus jūsų galimybes bei norus ir ortodonto rekomendaciją Danvitėje galima rinktis iš šių breketų: 1. Standartiniai
2. Keramikiniai safyriniai
3. Beligatūriniai Empower metaliniai
4. Beligatūriniai Empower Clear
5. Beligatūriniai Damon Clear
6. Beligatūriniai Damon Q
7. Airnivol / Invisalign (nematomi breketai)
8. Liežuviniai
Breketai "Airnivol" (nematomos kapos)


Dantų tiesinimas AIRNIVOL® elaineriais – tai inovatyvus ortodontinis gydymas skaidriomis, nuimamomis kapomis. Kapos pagaminamos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero. Elainerių rinkinys gaminamas individualiai kiekvienam pacientui, prieš tai nuėmus dantų lankų atspaudus ar naudojantis naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis – intraoraliniu skeneriu.
Nešiojant AIRNIVOL® elainerius galima šypsotis plačiau ir užsiimti įprasta kasdienine veikla, nes aplinkiniai jų nepastebi. Gydymo metu žmogus jaučia mažiau nemalonių pojūčių ir gydymas dažniausiai trunka trumpiau, lyginant su įprastiniu ortodontiniu gydymu breketais.
KAIP NEŠIOTI?
Kiekviena kapa keičiama kas 10-14 dienų. Nešiojama 22-24 valandas per parą. Kapą galima išsiimti valgant, valantis dantis ar valandai – dviem, einant į svarbų susitikimą.

Ortodontinio gydymo (dantų tiesinimo) kainos

Gyd. ortodonto konsultacija (iki 18 metų)

Gyd. ortodonto konsultacija suaugusiam

Diagnostiniai modeliai ir gydymo planas

Beligatūrinių breketų suklijavimas (1 žandik.)

Beligatūrinių keramikinių breketų suklijavimas (1 žandik.)

Keramikinių breketų suklijavimas (1 žandik.)
Dantų tiesinimas kapomis "Airnivol"

Dantų tiesinimas kapomis "Invisalign"

Liežuviniai breketai (vienas žandikaulis)

Vieno metalinio breketo priklijavimas

Vieno estetinio breketo priklijavimas

Ortodontinė plokštelė

15 €

30 €

60 €

550 €

750 €

820 €

1 600 - 3 600 €

2 500 - 4 300 €

3 500 €

45 €

75 €

150 €

 
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Kaip pageidaujate su Jumis susisiekti?

Dėkojame, kad kreipėtės! Visada stengiamės į užklausas atsakyti kuo greičiau.

KONTAKTAI

Bokštų g. 18, Klaipėda

registratura@danvite.lt

+370 650 94848

DARBO LAIKAS

Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 18:00

Pietų pertrauka 13:00 - 14:00

 

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.