odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

TYRIMAI IR KONSULTACIJOS

Prieš kiekvieną gydymą yra labai svarbu pasikonsultuoti su specialistu ir atlikti visus reikalingus tyrimus tam, kad jūsų burnos ar dantų problema būtų teisingai identifikuota, o gydymo planas sudarytas tinkamai. Mūsų klinikoje galite konsultuotis su odontologu, ortodontu, chirurgu, protezistu bei endodontu. Po konsultacijos ir atlikus visus tyrimus, yra sudaromas gydymo planas.

Plačiau apie tyrimus ir konsultacijas

Dantų rentgeno nuotrauka


Dantų rentgeno nuotrauka, kitaip vadinama radiograma, yra pagalbinė diagnostikos ir gydymo priemonė. Joje vertinama danties vainiko ir šaknų būklė. Taip pat, aplink dantį esančios struktūros: periodonto raištis, alveolinė atauga – kaulas. Šiandiena odontologijoje rentgenologiniai tyrimai yra labai svarbi pagalbinė gydymo priemonė. Kokybiškos dantų nuotraukos leidžia gydytojams odontologams tiksliai įvertinti būklę ir planuoti paciento dantų gydymą: šaknų kanalų paruošimą ir plombavimą, dantų implantavimą, protezavimą, rovimą ir kitas sudėtingas procedūras. Be dantų nuotraukos kartais neįmanoma tiksliai įvertinti tarpdančių arba šaknų srityje esančio karieso, šaknų viršūnių uždegimo, apie dantį irstančio kaulo. Radiologinis tyrimas yra atliekamas specialiu sertifikuotu rentgeno aparatu, kuris yra patikrintas radiacinės saugos ir atitinka visus jų reikalavimus. Jis skleidžia itin mažą ir siaurą rentgeno spindulių pluoštą, dėl kurio apšvita tampa minimali, o švino apsauga saugo artimiausius organus nuo apšvitinimo. Todėl šis tyrimas yra saugus. Šiais laikais skaitmeninių technologijų dėka galima keliasdešimt procentų sumažinti rentgeno spinduliuotės dozę. Taigi, mitas, jog rentgenologinių tyrimų metu pacientams perduodamos didelis rentgeno spindulių kiekis. Be dentalinių radiogramų yra atliekamos panoraminės kitaip vadinamos ortopantomogramomis, galvos šoninės radiogramos - cefalogramos, apatinio žandikaulio sąnario, veido daubų radiogramos. Sudėtingais atvėjais - kompiuterinė tomografija. Skaitmeninė panoraminė burnos rentgeno nuotrauka parodo bendrą apatinio ir viršutinio žandikaulio kaulo ir jame esančių dantų bei jų šaknų būklę, nervų kanalų vaizdą, temporomandibulinio sąnario padėtį bei viršutinio žandikaulio sinusus. Tokia nuotrauka būtina vertinant bendrą burnos būklę ir planuojant jos gydymą. Dažniausiai panoraminė nuotrauka yra atliekama sudarant gydymo planą, paradontozės gydymui, protinių dantų šalinimui, planuojant implantaciją, norint įvertinti dantų ir jų šaknų bei esamų dantų restauracijų būklę. Ši nuotrauka reikalinga ir tada, kai planuojamas ortodontinis gydymas, didelės apimties protezavimas ir t.t. Dažnai šios nuotraukos daromos po gydymo sekti ir prižiūrėti paciento burnos būklę. Planuojant ortodontinį gydymą reikalinga ir galvos šoninė rentgenograma. Kada jos reikia, sprendžia gydytojas ortodontas. Jei pacientas skundžiasi sąnario problemomis, atliekama apatinio žandikaulio sąnario funkcinė rentgenograma. Tobulėjant technologijoms šiuo metu vis dažniau tenka atlikti kompiuterinę tomografiją. Tai tyrimas, kuriame pasluoksniui ir iš visų pusių su labai tiksliais matavimais galime planuoti ir vertinti burnos bei atskirų jos struktūrų vaizdą. Kokios radiogramos reikia sprendžia gydytojas odontologas. Kiekvienu atveju gali būti parinktas vienas arba keli būtini tyrimo būdai.

Tyrimų ir konsultacijų kainos

Konsultacijos

Gyd. odontologo apžiūra (15 min)

Gyd. odontologo ištyrimas, gydymo plano sudarymas

Gyd. spelialisto kons. (chirurgas, protezistas, endodontas)

Išsami gyd. specialisto konsultacija (1 kartas)

Išsami gyd. specialisto konsultacija (2 kartas)

Gyd. ortodonto konsultacija (iki 18 metų)

Gyd. ortodonto konsultacija suaugusiam

Tyrimai

Panoraminė rentgeno nuotrauka

Dentalinė rentgeno nuotrauka

Burnos vėžio tyrimas

 

19 €

59 €

29 €

20 €

59 €

15 €

30 €

19 €

9 €

50 €

 
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

 

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.