top of page
Gydymas - dantu gydymas lazeriu
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ KONSULTACIJOS IR TYRIMAI /

Prieš kiekvieną gydymą yra labai svarbu pasikonsultuoti su specialistu ir atlikti visus reikalingus tyrimus tam, kad jūsų burnos ar dantų problema būtų teisingai identifikuota, o gydymo planas sudarytas tinkamai. Mūsų klinikoje galite konsultuotis su šiais gydytojais: odontologu, ortodontu, chirurgu, protezuotoju bei endodontologu. Po konsultacijos ir atlikus visus reikalingus tyrimus yra sudaromas gydymo planas.

placiau

/ KONSULTACIJOS /

Gyd. odontologo konsultacija

Gydytojo odontologo konsultacija yra reikalinga prieš bet kokį didesnės apimties dantų gydymą ar estetinio šypsenos vaizdo koregavimą. Gydytojas, atsižvelgęs į paciento lūkesčius, atlieka visus reikalingus tyrimus, su pacientu aptaria gydymo ar šypsenos atstatymo galimybes ir sudaro planą. Esant reikalui gydytojas odontologas pacientą siunčia konsultuotis pas kitą specialistą, jeigu mano, kad tokia konsultacija yra reikalinga siekiant pasiekti norimų rezultatų.

Gyd. protezuotojo konsultacija

Gydytojo protezuotojo konsultacija yra reikalinga prieš bet kokią dantų protezavimo procedūrą. Jos metu gydytojas pacientui parenka ir rekomenduoja jo burnos būklei tinkamiausius protezus, supažindina su skirtingų protezų privalumais ir trūkumais, sudaro dantų protezavimo gydymo planą. Nusprendus dantų protezus tvirtinti ant implanto, pacientas yra siunčiamas tolimesnei konsultacijai pas gydytoją chirurgą dėl implantacijos.

Gyd. chirurgo konsultacija

Gydytojo chirurgo konsultacija yra reikalinga prieš bet kokią burnos ertmės chirurginę procedūrą. Dažnais atvejais chirurgas pacientui gali atlikti dentalinę arba panoraminę rentgeno nuotrauką, kad būtų įvertinta paciento burnos ir dantų būklė, nustatytos tikrosios problemų priežastys, suplanuoti chirurginės procedūros eiga ir metodas. Dantų rentgeno nuotraukos tai neatsiejama gydytojo chirurgo konsultacijos dalis.

Gyd. ortodonto konsultacija

Gydytojo ortodonto konsultacija yra reikalinga prieš bet kokį ortodontinį gydymą. Konsultacijos metu gydytojas įvertina paciento dantų būklę ir sąkandį, paskiria reikalingus tyrimus. Taip pat, konsultacijos metu yra rekomenduojamos ortodontinės sistemos pagal situacijos sudėtingumą ir paciento poreikį, nustatoma tiksli arba preliminari gydymo trukmė.

Gyd. endodontologo konsultacija

Dažniausiai į gydytoją endodontologą pacientai kriepiasi dėl skaudamo danties. Tačiau yra situacijų kai endodontiškai reikia gydyti ir besimptomį dantį. Gydytojas endodontologas apžiūri ir įvertina danties gydymo prognozę ir galimas komplikacijas tam į pagalbą pasitelkdamas mikroskopą, kuris priartina danties struktūras ir pastebi ne visada plika akimi matomus gilesnius danties pažeidimus.

TYRIMAI /

Dentalinė rentgeno nuotrauka

Dentalinė rentgeno nuotrauka, kitaip vadinama radiograma, yra pagalbinė diagnostikos ir gydymo priemonė. Joje vertinama danties vainiko ir šaknų būklė. Taip pat, aplink dantį esančios struktūros: periodonto raištis, alveolinė atauga – kaulas. Šiandien odontologijoje rentgenologiniai tyrimai yra labai svarbi pagalbinė gydymo priemonė. Kokybiškos dantų nuotraukos leidžia gydytojams odontologams tiksliai įvertinti būklę ir planuoti paciento dantų gydymą: šaknų kanalų paruošimą ir plombavimą, dantų implantavimą, protezavimą, rovimą ir kitas sudėtingas procedūras. Be dantų nuotraukos kartais neįmanoma tiksliai įvertinti tarpdančių arba šaknų srityje esančio karieso, šaknų viršūnių uždegimo, apie dantį irstančio kaulo.

Radiologinis tyrimas yra atliekamas specialiu sertifikuotu rentgeno aparatu, kuris yra patikrintas radiacinės saugos tarnybos ir atitinka visus jų reikalavimus. Jis skleidžia itin mažą ir siaurą rentgeno spindulių pluoštą, dėl kurio apšvita tampa minimali, o švino apsauga saugo artimiausius organus nuo apšvitinimo. Todėl šis tyrimas yra saugus. Šiais laikais skaitmeninių technologijų dėka galima keliasdešimt procentų sumažinti rentgeno spinduliuotės dozę. Taigi, mitas, jog rentgenologinių tyrimų metu pacientams perduodamos didelis rentgeno spindulių kiekis.

Panoraminė rentgeno nuotrauka

Skaitmeninė panoraminė burnos rentgeno nuotrauka parodo bendrą apatinio ir viršutinio žandikaulio kaulo ir jame esančių dantų bei jų šaknų būklę, nervų kanalų vaizdą, temporomandibulinio sąnario padėtį bei viršutinio žandikaulio sinusus. Tokia nuotrauka būtina vertinant bendrą burnos būklę ir planuojant jos gydymą. Dažniausiai panoraminė nuotrauka yra atliekama sudarant gydymo planą, periodontito gydymui, protinių dantų šalinimui, planuojant implantaciją, norint įvertinti dantų ir jų šaknų bei esamų dantų restauracijų būklę. Ši nuotrauka reikalinga ir tada, kai planuojamas ortodontinis gydymas, didelės apimties protezavimas ir t.t. Dažnai šios nuotraukos daromos po gydymo sekti ir prižiūrėti paciento burnos būklę.

Galvos šoninė rentgenograma

Šoninė galvos rentgeno nuotrauka yra reikalinga planuojant ortodontinį gydymą ir siekiant nustatyti netaisyklingo sąkandžio ar dantų kreivumo kilmę vertinant žandikaulių sąnarių būklę. Taip pat, ši nuotrauka gali padėti sekti ir žandikaulių augimo tendencijas bei nustatyti veido asimetriškumo lygį.

3D kompiuterinė tomografija

Tai tiksliausias radiologinės diagnostikos metodas su kuria odontologai gali geriau identifikuoti susirgimus ir tiksliau atlikti operacijas. Dažnai 2D (dvimatės rentgeno nuotraukos) nepakanka, nes remiantis tik 2D nuotrauka odontologai dažnai gali nematyti visos realios situacijos paciento burnoje. 3D dantų nuotrauką svarbu atlikti, jeigu norima gauti kokybišką ir tikslų gydymą. Šios nuotraukos suteikia išsamią informaciją apie kaulo būklę, dantų šakų anatomiją, uždegiminio židinio dydį ir šalia esančių audinių, dantų būklę, taip užtikrindama efektyvią problemų diagnostiką.

Skaitmeninis dantų skanavimas su „3D Shape“

Su „3D Shape“ intraoraliniu skaneriu pakanka vieno vienintelio vizito skaitmeninio trimačio dantų atspaudo nuėmimui. Po skenavimo trimatis dantų ir viso sukandimo vaizdas iš karto yra matomas kompiuterio ekrane. Šis skaneris padeda išvengti nemalonios atspaudinės masės dėjimo į burną, tai pat yra tausojantis paciento laiką planuojant gydymo procedūras. Trimatis skaitmeninis dantų skanavimas leidžia kartu su pacientu analizuoti situaciją, planuoti gydymą, padeda pasiekti didesnį protezavimo tikslumą bei tiksliai suplanuoti ortodontinį gydymą kapomis. Taip pat, šis skaneris yra puiki priemonė modeliuojant būsimą danties/tų vaizdą prieš įsukant dantų implantus ar viso apatinio ir viršutinio dantų lanko restauraciją.

Burnos vėžio tyrimas

Burnos vėžys tai itin pavojinga liga, kurios laiku nepastebėjus atsiranda rizika sergančiojo gyvybei. Šis vėžys gali atsirasti bet kurioje burnos ertmės dalyje: lūpose, vidinėje žandų dalyje, liežuvyje, gomuryje, gerklėje, kakle ar net gi sinusuose. Burnos vėžys pasireiškia:

 • Skausmu burnos ertmėje, veide arba ausyje;

 • Tam tikros vietos nejautra arba sunkumu ją judinant;

 • Patinimu ar gumbeliais burnos ertmėje, kakle;

 • Be priežasties atsiradusia opa ar žaizda;

 • Nepaaiškinamu kraujavimu burnos ertmėje;

 • Burnos ertmės spalvų pakitimu (raudonų, violetinių, baltų);

 • Sunkumu kandant, kramtant, ryjant, kalbant;

 • Danties paslankumu ar klibėjimu;

 • Nepatogumu nešiojant jums įprastą dantų plokštelę;

 • Jausmu lyg kažkas yra nuolat įstrigę gerklėje;

 • Greitu svorio netekimu.

 

Jeigu atsirado bent vienas iš šių simptomų ir nepraeina apie 2 savaites, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją odontologą, kuris įvertinęs jūsų simptomus paskirs burnos vėžio tyrimą.

tyrimai
konsultacijos
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

registracija

/ MŪSŲ GYDYTOJŲ KOMANDA /

rita-danvite.jpg

/ RITA BARANAUSKIENĖ /

Gyd. odontologė / protezuotoja

lukasm-retouch.jpg

/ LUKAS MINGAILA /

Gyd. odontologas

agne-danvite.jpg

/ AGNĖ ZABARAUSKIENĖ /

Gyd. odontologė

margarita-retouch5.jpg

/ MARGARITA CIBULSKIENĖ /

Gyd. odontologė / protezuotoja

gyd. jana-min.jpg

/ JANA VASJANOVA /

Gyd. vaikų odontologė

osvaldas-Danvite2.jpg

/ OSVALDAS NORIKEVIČIUS /

Gyd. odontologas

aurelija-danvite.jpg

/ AURELIJA BUDNIKIENĖ /

Gyd. odontologė

indre-retouch2.jpg

/ INDRĖ BRUŽAITĖ /

Gyd. odontologė

kolektyvas-Danvite-01.jpg

/ DALIUS MATKEVIČIUS /

Gyd. veido, žandikaulių ir burnos chirurgas

kainos

/ KONSULTACIJŲ IR TYRIMŲ KAINOS /

Asmeninio gydymo plano sudarymas

Pirminė konsultacija ir asmeninio gydymo plano sudarymas

Antrinė konsultacija

99 €

15 €

Specialistų konsultacijos

Gyd. odontologo konsultacija

Gyd. protezuotojo konsultacija

Gyd. endodontologo konsultacija

Gyd. chirurgo konsultacija

Gyd. žandikaulių chirurgo konsultacija

Gyd. ortodonto konsultacija

Gyd. ortodonto konsultacija (iki 18 metų)

29 €

29 €

39 €

29 €

39 €

30 €

15 €

Tyrimai

Estetinių tyrimų paketas

Panoraminė rentgeno nuotrauka

Dentalinė rentgeno nuotrauka

Sukandiminė dentalinė rentgeno nuotrauka (3 vnt.)

Galvos šoninė rentgenograma

Kompiuterinė tomografija (3D rentgeno nuotrauka)

Skaitmeninis dantų skanavimas su „3D Shaper“

Burnos vėžio tyrimas

129 €

25 €

11 €

39 €

19 €

69 €

59-89 €

50 €

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.

bottom of page