odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS

Odontologijos klinikoje vaikams atliekamos šios paslaugos:

  1. Dantų plombavimas

  2. Dantų šalinimas

  3. Dantų nuvalymas poliravimo pasta

  4. Burnos higienos apmokymas   

  5. Dantų dengimas fluoro laku, fluoro žele

  6. Dantų hermetizavimas silantais

  7. Pieninių dantukų gingivito, pulpito bei periodontito gydymas

Plačiau apie vaikų dantų gydymą

Kada reikia atvesti vaiką pirmajam vizitui?


Optimalus amžius pirmajam vizitui pas odontologą – apie 1,5-3 metai, tačiau jei turite klausimų, abejonių ar įtarimų, susijusių su savo vaiko dantukais, galite jį atvesti jau nuo 1 metų amžiaus, kad apžiūrėtų specialistas.
Kodėl pirmieji vizitai yra svarbūs?


Vaikų dantis reikia tikrinti ne vien tam, kad vaikų odontologas diagnozuotų polinkį į ėduonį ir anksti pastebėtų gendančius pieninius ar neseniai išdygusius nuolatinius dantis, bet ir tam, kad būtų laiku nustatytos ortodontinės problemos – sąkandžio sutrikimai, netaisyklinga dantų padėtis, kreivi dantys, žandikaulių dydžių neatitikimai, netaisyklingi įpročiai ir kiti svarbūs aspektai, kuriuos jauname amžiuje dažnai galima palyginti nesudėtingai pašalinti ir užkirsti kelią vėlesniam sudėtingesnio gydymo poreikiui.
Kaip vyksta vaikų dantų gydymas?


Dantys vaikams dažniausiai plombuojami stiklo jonomerinėmis spalvotomis plombomis. Tai labai kokybiškos plombos ir tuo pačiu padeda vaikams pasijusti lyg dalyvautų spalvų žaidime. Jeigu vaiko dantukas yra labai pažeistas karieso arba jau kliba, odontologiniame kabinete jis gali būti pašalintas naudojant vietinę nejautrą. Tai padeda sumažinti vaikui diskomfortą iki minimumo ir pasiekti reikiamą odontologinio gydymo rezultatą. Atvykus pas vaikų odontologą, mažylis bus apmokomas taisyklingos burnos higienos: kokiu būdu ir kiek kartų per dieną valyti dantis, kokią dantų pastą ir dantų šepetėlį naudoti. Be to, akcentuojama mitybos įtaka dantų sveikatai ir rekomenduojama kokių maisto produktų reiktų vartoti saikingai. Jeigu vaiko dantų karieso intensyvumas yra didelis, t.y. per pusmetį atsiranda 2 ir daugiau karieso židinių, patartina odontologiniame kabinete atlikti fluoro aplikacijas. Fluoro aplikacijos padeda palaikyti reikiamą fluoro kiekį. Odontologas padengia dantų paviršių fluoro laku. Nudžiūvęs lakas apgaubia dantis plona plėvele, kuri išsilaiko iki 12 val. Per tą laiką emalis palaipsniui pasisavina mineralines medžiagas. Fluoro prisotintas dantis išlieka atsparus dantų ėduoniui apie 3 – 4 mėn. Siekiant maksimaliai apsaugoti sveikus dantis nuo ėduonies, aplikacijas rekomenduojama periodiškai kartoti.
Apie silantus


Silantai - skysta plombinė medžiaga, kuria užpildomos gilios nuolatinių krūminių dantų vagelės. Hermetiškai padengtose vagelėse neužsilieka maisto likučiai, jas lengviau valyti. Silantais dengiamos tik sveikų nuolatinių dantų (krūminių ir kaplių) vagelės. Rekomenduojame tai daryti vos išdygus pirmiesiems nuolatiniams krūminiams dantims.
Vaikų dantų dygimo atmintinė


Vaikų dantų gydymo kainos

Psichologinis vaiko paruošimas (30min)

Psichologinis vaiko paruošimas (60min)

Laikinas užpildas

Stiklo jonomerinis užpildas

Kompozitinė plomba

Spalvota plomba

Silantavimas (1 dantis)

Silantavimas (visa burna)

Fluoravimas (1 dantis)
Pieninio danties šalinimas
Devitalizuojančios medžiag./dezinfekcinio tvarst. uždėjimas

Profesionali burnos higienos procedūra (iki 16 metų)

19 €

39 €

15 €

15 €

35 - 64 €

25 - 37 €

9 €

40 €

7 €

19 €

15 €

30 €

 
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

 

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.