top of page
Musu komada
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

ATSILIEPIMAI /

Geriausia dovana gydytojui - sveikas ir laimingas pacientas, todėl mes visada ypatingai džiaugiamės sulaukę gerų atsiliepimų bei jūsų istorijų apie patirtį mūsų klinikoje. Mes visada skiriame daug pastangų, kad mūsų pacientų lūkesčiai būtų visiškai išpildyti. Taip pat stengiamės kiekvieną apsilankiusį edukuoti apie dantų problemas, jų gydymą ir tolimesnę priežiūrą.

 

Norime padėkoti visiems mus įvertinusiems, nes jūsų atsiliepimai - mūsų didžiausia motyvacija toliau tobulėti ir augti.

/ VAIDA /

(Atsiliepimas iš "Google")

Patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai gyd. Margaritai, tikra savo srities specialistė, ačiū už gražią šypseną, būtinai sugrįšiu.

VILIJA /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Pats nuostabiausias ir profesionaliausias kolektyvas: pardavimų vadovė Ramunė Gaubienė, gydytojos (Agnė Baranauskaitė, Brigita Žukauskaitė ir Indrė Bružaitė ), visos asistuojančios seselės ne tik profesionaliai, bet ir nuoširdžiai bendrauja, padeda sukurti gydymo planą ir net esant sudėtingai situacijai išsprendė mano odontologines problemas. Esu nuoširdžiai visiems dėkinga ir iš visos širdies rekomenduoju. Klinikos puiki techninė įranga padeda šiuolaikiškai spręsti odontologines problemas. Neužmirštamas įspūdis - vidinis ir išorinis kolektyvo narių grožis ir atidus dėmesys, kuris padeda sveikti. Sėkmės, sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų klientams.

GIEDRĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Dėkoju. Nuostabus aptarnavimas, išskirtinė kokybė ir profesionalumas!

/ TOMAS /

(Atsiliepimas iš "Google")

Pirmą kartą lankiausi šioje klinikoje ir galiu pasakyti, jog nuo šiol tik čia ir tvarkysiu savo dantis. Šioje klinikoje man buvo padaryta nemažai procedūrų: burnos higiena, implantacija, estetinis plombavimas, dantų plombavimas. Atliekant kiekvieną procedūrą aptarnavimas buvo labai nuostabus, darbas atliekamas labai profesionaliai. Be galo džiaugiuosi padarytu estetiniu plombavimu, didelis AČIŪ Ritai Baranauskienei.

AUDRIUS /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Turbūt vienas profesionaliausių gydytojų kolektyvas, kokį mums su žmona yra tekę sutikti. Rekomenduosime ir savo artimai aplinkai! Ačiū!

DOVILĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Patys gražiausi žodžiai apie visą personalą! Nuoširdžiausias ačiū gydytojai R. Baranauskienei už išpildytus lūkesčius. Neapsakomo rūpestingumo ir švelnumo gydytojos padėjėjai G. Kontrimienei didžiulis ačiū.

KARINA /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Dariausi 10-ies dantų estetinį plombavimą, dar tiek komplimentų nesu gavus. Kardinaliai pakeitė mano šypseną ir įgyvendino visus norus!

NIJOLĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Visada malonu sugrįžti. Ačiū, Margaritai Cibulskienei už rūpestingai prižiūrėtus dantukus!

GIEDRĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Supratingas personalas, malonus aptarnavimas. Puikiai bendrauja su vaikučiais.

GYTĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Ačiū gyd. odontologei Margaritai Cibulskienei už kruopštų darbą ir gerą nuotaiką.

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

bottom of page