top of page
Gydymas - dantu gydymas lazeriu
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ BLOGO BURNOS KVAPO (HALITOZĖS) GYDYMAS /

Mūsų klinikoje blogam burnos kvapui naikinti yra naudojama šviesa aktyvuota dezinfekcija. Atliekant šią procedūrą yra ženkliai sumažinamas periopatogeninių bakterijų kiekis bei dantenų kišenių gylis. Priešingai nei antibiotikai, šviesa aktyvuota dezinfekcija veikia akimirksniu, nes reaktyvus deguonis sudrasko bakterijos membraną, nesukuria bakterijų atsparumo ir neturi šalutinio neigiamo poveikio.

 

Kaip atliekamas blogo burnos kvapo gydymas? Šviesa aktyvuota dezinfekcija atliekama, naudojant fotoaktyvią substanciją (fotoiniciatorių) ir tam tikro bangos ilgio šviesą. Fotoiniciatorius, aktyvuotas šviesa, skaido deguonies molekulę į laisvuosius O· radikalus arba neigiamus O- anijonus, kitaip vadinamus ROS (Reactive Oxygen Specimen = reaktyvus deguonis). Taip yra sunaikinama blogo burnos kvapo priežastis. Po to ant liežuvio aplikuojama probiotikų gelio su milijardais teigiamų laktobacilų, taip neleidžiant plisti gram- neigiamų bakterijų kolonijai. Teigiamų bakterijų koncentracijai palaikyti skiriami burnos probiotikai.

/ BURNOS HIGIENISTĖS /

lina-retouch.jpg

/ LINA DAINAUSKAITĖ /

greta-retouch2.jpg

/ GRETA KOŠĖ /

sandra-retouch.jpg

/ SANDRA GRIKŠTAITĖ /

odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

registracija
DUK

/ DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI /

Kodėl atsiranda blogas burnos kvapas?

90% blogo burnos kvapo sukėlėjų gyvena Jūsų burnoje. Dažniausia halitozės priežastis yra būtent burnos bakterijos, kurios išskiria lakius sieros junginius. Šios bakterijos gyvena nugarinėje liežuvio dalyje. Efektyviausias halitozės gydymas – tai bakterijų biofilmo pašalinimas.

Kaip panaikinti blogą burnos kvapą?

Reguliarūs apsilankymai pas burnos higienistą bei tinkamos asmeninės burnos higienos priemonės padeda užkirsti kelią blogam burnos kvapui. Atkreipkite dėmesį į priemones, kurias naudojate savo burnos priežiūros rutinoje. Neteisingai parinkta dantų pasta, per ilgas ne pagal paskirtį naudojamo burnos skysčio vartojimas, nekruopščiai nuvalytos dantų apnašos, įstrigę maisto likučiai tarpdančiuose, kasdienis liežuvio nenuvalymas gali būti blogo burnos kvapo priežastys.

 

Jeigu jūsų burnos higienos įpročiai yra nepriekaištingi, o priežiūros priemonės atitinka jūsų burnos ir dantų būklę, tuomet blogo burnos kvapo priežastis gali būti išsiderinusi burnos mikroflora ir susikaupusios bakterijos. Bakterijų sunaikinimui rekomenduojama atlikti šviesa aktyvuota dezinfekciją, gerųjų bakterjų balanso palaikymui burnoje - vartoti burnos probiotikus (gerąsias bakterijas), tačiau dėl šios procedūros ir burnos probiotikų vartojimo būtina pasitarti su savo burnos higienistu arba odontologu.

 

Kartais pasitaiko, kad blogo burnos kvapo priežastis yra ne bakterijos ir išsiderinusi burnos mikroflora, o dantų, dantenų ar žarnyno ligos. Jeigu jūsų burnos mikroflora yra subalansuota, dantys ir dantenos yra sveiki, tuomet rekomenduojame kreiptis į savo šeimos gydytoją dėl blogo burnos kvapo priežasties radimo.

Ar blogas burnos kvapas yra dažnai pasireiškianti problema?

Žmonės dažniausiai nenori apie tai kalbėti, tad jums gali atrodyti, jog šią problemą jūs turite vienintelis, tačiau norėdami jus padrąsinti teigiame, jog blogas burnos kvapas yra būdingas daugumai (50 - 65% populiacijos) ir jo negalima priskirti vienai ar kitai amžiaus grupei ar lyčiai: kiekvienas kartais ar nuolat gali pajusti nemalonų burnos kvapą. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai jums padės nustatyti blogo burnos kvapo priežastį ir ją pašalinti bei pritaikys jums burnos priežiūros priemones, kad blogas kvapas daugiau nebepasikartotų.

Ar baltas liežuvis ir blogas burnos kvapas susiję?

Taip.  Ant liežuvio atsiradusios baltos apnašos yra puiki terpė veistis bakterijoms ir turi įtakos burnos mikroflorai, tad liežuvio valymas specialiu liežuvio valikliu turėtų būti neatsiejama burnos higienos dalis.

kainos

/ BLOGO BURNOS KVAPO GYDYMO KAINOS /

Blogo burnos kvapo (halitozės) gydymas

* Atliekant blogo burnos kvapo gydymą, profesionalios burnos higienos „Plius“ kaina 69 € (įprasta kaina 79 €).

49 €

Mes draugaujame su draudimais ir "GF Medlizingu"

Compensa-logo-png-1_edited.jpg
Lietuvos-Draudimas-logo_edited.jpg

Plačiau apie paslaugas išsimokėtinai skaitykite ČIA.

bottom of page