top of page
Musu komada
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

PACIENTŲ ISTORIJOS IR ATSILIEPIMAI /

Geriausia dovana gydytojui - sveikas ir laimingas pacientas, todėl mes visada ypatingai džiaugiamės sulaukę gerų atsiliepimų bei jūsų istorijų apie patirtį mūsų klinikoje. Mes visada skiriame daug pastangų, kad mūsų pacientų lūkesčiai būtų visiškai išpildyti. Taip pat stengiamės kiekvieną apsilankiusį edukuoti apie dantų problemas, jų gydymą ir tolimesnę priežiūrą.

 

Norime padėkoti visiems mus įvertinusiems, nes jūsų istorijos ir atsiliepimai - mūsų didžiausia motyvacija toliau tobulėti ir augti.

/ PACIENTŲ ISTORIJOS /

Šypsenos pasikeitimas tai ne tik pokytis paciento išvaizdoje, bet taip pat pokytis ir jo savijautoje. Po šypsenos estetinio vaizdo patobulinimo ar jos atkūrimo odontologai ir kiti šypsenos specialistai pastebi, kad didžioji dalis pacientų įgauna daugiau pasitikėjimo savimi bei plačiau šypsosi. Keli mūsų pacientai su mumis pasidalino savo asmeninėmis istorijomis - kaip jie jautėsi prieš procedūras, kodėl nusprendė įgyvendinti šypsenos pokyčius bei kokia savijauta aplankė po to. Kviečiame paskaityti!

istorijos

1 / TOMO ISTORIJA /

"Visada maniau, kad gražūs, tiesūs ir balti dantys suteikia pasitikėjimo savimi ir noro daugiau šypsotis. Turint savo senąją šypseną visada jaučiau diskomfortą ne tik šypsodamasis, bet ir kalbant, dažnai tekdavo delnu dengti savo dantis. Nusprendus transformuoti savo šypseną į tokią apie kurią visada svajojau, nekantravau pamatyti galutinį rezultatą. Po pokyčių jaučiausi labai gerai, negalėjau atsidžiaugti savo baltais dantimis, nebereikėjo dengti šypsenos ranka ir įgavau daug daugiau pasitikėjimo savimi. Pastebėjau, kad šypsausi daug dažniau ir net tada, kada šypsotis visai nereikia, o tai tik parodo, kaip stipriai išaugo mano pasitikėjimas savimi. Savo tikslą pasiekiau tik šių klinikų dėka."

danvite-pacientu-istorijos-4-min.jpg
dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ ATLIKTOS PROCEDŪROS TOMUI /

▷ Profesionali burnos higiena (“Dsmile” klinikoje)

Implantacija

▷ Protezavimas (vainikėlis ant implanto)

▷ Estetinis plombavimas (6 dantys)

▷ Estetinių plombų poliravimas

2 / EGLĖS ISTORIJA /

"Labai noriu pasidalinti savo patirtimi ir nerealiu atradimu! “Dsmile” ir “Danvitė” klinikomis, kurių dėka dabar galiu dar labiau pasitikėti savimi! Jau kurį laiką turėjau pastovią problemą su priekinio danties nuskilimu, teko lankytis tiek Vilniaus, tiek Klaipėdos odontologijos klinikose ir tik šiose klinikose buvo labai rimtai pasižiūrėta į realią esamą priežastį, kodėl taip vyksta ir ką reikia daryti, kad dantukas nebeskiltų. Man labai pasisekė, kad atradau nerealią estetinio plombavimo specialistę - gydytoją odontologę Ritą Baranauskienę, kuri padėjo išspręsti visas problemas. Nuostabios specialistės dėka, mano dantys dabar atrodo kaip niekada lygūs ir galiu dar plačiau šypsotis! Kelių vizitų metu man buvo atlikta profesionali burnos higiena (“Dsmile” klinikoje), priekinių dantų estetinis plombavimas ir poliravimas. Po visų procedūrų man “Dsmile” klinikoje esančioje parduotuvėje buvo pritaikytos burnos priežiūros priemonės pagal mano esamą dantų būklę tolimesnei jų priežiūrai namuose. “Dsmile” ir “Danvitė” tai klinikos, kur 100% galima patikėti savo dantų sveikatą, nuolatinę jų būklę ir grožį. Tai mano atradimas!"

dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ ATLIKTOS PROCEDŪROS EGLEI /

Profesionali burnos higiena (“Dsmile” klinikoje)

Estetinis plombavimas (4 dantys)

Estetinių plombų poliravimas

paciento-istorija-egle.jpg

3 / KARINOS ISTORIJA /

"Nuo pat vaikystės labai nemėgau savo dantų ir vengdavau šypsotis. Diskomfortą man sukeldavo jų mažas dydis bei grioveliai dantų galiukuose. Taip pat kai šypsodavausi matydavosi dantenos. Dėl šių trūkumų nuo paauglystės pradėjau svajoti apie tobulus dantis, kad galėčiau nebejausti diskomforto šypsojantis. Nors visada labai bijojau odontologų, tačiau šypsenos pokyčių noras buvo daug didesnis, todėl atsiradus galimybei pradėjau savo kelionę išsvajotos šypsenos link.

 

Konsultacijos metu pasakius gydytojai, kad norėčiau 10-ties dantų estetinio plombavimo, ji man patarė neskubėti visko kardinaliai keisti, todėl viską darėme palaipsniui - pradžioje 4 dantys, paskui pridėjome dar porą ir galiausiai esant poreikiui mano šypseną papuošė 10-ties dantų estetinis plombavimas. Džiaugiuosi, kad paklausiau gydytojos patarimo ir keičiau savo šypseną etapais, kadangi laikui bėgant man pavyko suprasti, kokios dantų formos ir dydžio aš norėčiau, o per visus apsilankymus galėjome koreguoti dantis pagal mano norus tol, kol pamačiau sau tobulą rezultatą ir pasijaučiau savimi.

 

Šiuo metu dantų nebeslepiu ir drąsiai šypsausi, taip pat gaunu ir nemažai komplimentų bei klausimų dėl savo dantų. Pasitikėjimas savimi taip pat išaugo, o tai pavyko pastebėti kai dirbau foto modeliu, kadangi gėdos jausmas prieš objektyvą išblėso įgyvendinus pokyčius. Dabar dirbu kitoje grožio industrijos sferoje ir nors esu visažistė, visada esu už tai, kad pirmiausia reikia prisižiūrėti dantis, odą ir plaukus, o tik paskui makiažu pabrėžti privalumus. Dirbant su įžymiais žmonėmis ir garsiais fotografais supratau, kad šiais laikais visų svarbiausia yra estetinis, švarus ir natūralus grožis, taigi šių klinikų dėka man pavyko pasiekti harmonijos savo veido estetikos supratime. O baimės odontologams nebeturiu jau nuo pačio pirmojo vizito čia, kadangi šiose klinikose yra naudojamos tik geriausios ir pažangiausios technologijos, kurios leidžia visiškai atsipalaiduoti specialisto kėdėje."

danvite-pacientu-istorijos-5a-min.jpg
dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ ATLIKTOS PROCEDŪROS KARINAI /

Profesionali burnos higiena (“Dsmile” klinikoje)

Dantų balinimas “Philips Zoom” sistema (“Dsmile” klinikoje)

Dantų balinimas kapomis namuose (“Dsmile” klinikoje)

Estetinis plombavimas (10 dantų)

Estetinių plombų poliravimas

4 / AGNĖS ISTORIJA /

"Nusprendžiau patobulinti savo šypseną, nes visada mačiau trūkumų, kuriuos ištaisiusi pasijausčiau taip, jog turiu tobulus dantis. Prieš pradedant savo šypsenos pasikeitimo kelią jaučiausi rami, kadangi visiškai pasitikėjau visomis specialistėmis ir gydytojomis. Žinojau, kad esu gerose rankose, tad tiesiog su nekantrumu laukiau galutinio rezultato. Po visų procedūrų jaučiausi visiškai patenktinka, kadangi rezultatai patenkino visus mano lūkesčius. Po šypsenos pasikeitimo jaučiausi nuostabiai - dabar galiu drąsiai ir nevaržomai šypsotis tiek prieš žmones, tiek prieš kameras. Žinau, kad mano šypsena - viena iš žavesio “kozerių”. Didžiausi pokyčiai prasideda nuo mūsų pačių vidinės būsenos, todėl graži šypsena prisidėjo prie mano pasitikėjimo savimi ir tuo labai džiaugiuosi."

dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ ATLIKTOS PROCEDŪROS AGNEI /

Profesionali burnos higiena (“Dsmile” klinikoje)

Dantų balinimas kapomis namuose (“Dsmile” klinikoje)

Estetinis plombavimas (4 dantų)

Estetinių plombų poliravimas

danvite-pacientu-istorijos-6.jpg

/ GABRIELĖS ISTORIJA /

“Visą savo gyvenimą turėjau netradicinės formos dantis. Jie šypsenai suteikdavo savotiško žavesio, kuris tiek man, tiek mano artimiesiems labai patiko, tačiau man visada buvo įdomu save pamatyti su tiesiais, lygiais ir taisyklingos formos dantimis. Taip pat konsultacijos metu gydytojas man rekomendavo estetinį plombavimą dėl ateityje gresiančių ortodontinių problemų. Todėl nusprendžiau nebedvejoti ir paklausyti gydytojo patarimo. Pasitobulinau savo šypseną 6 dantų estetiniu plombavimu ir niekada dėl to nesigailėjau. Šypsenos pokytis man suteikė dar daugiau pasitikėjimo savimi, kadangi vis sulaukdavau komplimentų iš aplinkinių ne tik dėl gražių dantų, bet ir dėl to, kad plačiau šypsausi, daugiau juokiuosi. Dabar savęs įsivaizduoti su savo senąja šypsena nebegaliu ne tik dėl išvaizdos, bet ir dėl vidinės savijautos.”

Dantų gydymas          |          Dantų tiesinimas          |          Estetinis plombavimas          |          Implantacija

pacientu istorijos gabriele-min (1).jpg
dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ ATLIKTOS PROCEDŪROS GABRIELEI /

Profesionali burnos higiena (“Dsmile” klinikoje)

Dantų balinimas kapomis namuose (“Dsmile” klinikoje)

Estetinis plombavimas (4 dantys)

Estetinių plombų poliravimas

ATSILIEPIMAI /

/ VAIDA /

(Atsiliepimas iš "Google")

Patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai gyd. Margaritai, tikra savo srities specialistė, ačiū už gražią šypseną, būtinai sugrįšiu.

VILIJA /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Pats nuostabiausias ir profesionaliausias kolektyvas: pardavimų vadovė Ramunė Gaubienė, gydytojos (Agnė Baranauskaitė, Brigita Žukauskaitė ir Indrė Bružaitė ), visos asistuojančios seselės ne tik profesionaliai, bet ir nuoširdžiai bendrauja, padeda sukurti gydymo planą ir net esant sudėtingai situacijai išsprendė mano odontologines problemas. Esu nuoširdžiai visiems dėkinga ir iš visos širdies rekomenduoju. Klinikos puiki techninė įranga padeda šiuolaikiškai spręsti odontologines problemas. Neužmirštamas įspūdis - vidinis ir išorinis kolektyvo narių grožis ir atidus dėmesys, kuris padeda sveikti. Sėkmės, sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų klientams.

GIEDRĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Dėkoju. Nuostabus aptarnavimas, išskirtinė kokybė ir profesionalumas!

/ TOMAS /

(Atsiliepimas iš "Google")

Pirmą kartą lankiausi šioje klinikoje ir galiu pasakyti, jog nuo šiol tik čia ir tvarkysiu savo dantis. Šioje klinikoje man buvo padaryta nemažai procedūrų: burnos higiena, implantacija, estetinis plombavimas, dantų plombavimas. Atliekant kiekvieną procedūrą aptarnavimas buvo labai nuostabus, darbas atliekamas labai profesionaliai. Be galo džiaugiuosi padarytu estetiniu plombavimu, didelis AČIŪ Ritai Baranauskienei.

AUDRIUS /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Turbūt vienas profesionaliausių gydytojų kolektyvas, kokį mums su žmona yra tekę sutikti. Rekomenduosime ir savo artimai aplinkai! Ačiū!

DOVILĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Patys gražiausi žodžiai apie visą personalą! Nuoširdžiausias ačiū gydytojai R. Baranauskienei už išpildytus lūkesčius. Neapsakomo rūpestingumo ir švelnumo gydytojos padėjėjai G. Kontrimienei didžiulis ačiū.

KARINA /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Dariausi 10-ies dantų estetinį plombavimą, dar tiek komplimentų nesu gavus. Kardinaliai pakeitė mano šypseną ir įgyvendino visus norus!

NIJOLĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Visada malonu sugrįžti. Ačiū, Margaritai Cibulskienei už rūpestingai prižiūrėtus dantukus!

GIEDRĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Supratingas personalas, malonus aptarnavimas. Puikiai bendrauja su vaikučiais.

GYTĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Ačiū gyd. odontologei Margaritai Cibulskienei už kruopštų darbą ir gerą nuotaiką.

atsiliepimai
odontologijos-klinika-danvite-cpr.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

bottom of page